Het VMware team van Azlan, onderdeel van Tech Data, wordt uitgebreid met Han van den Luitgaarden. Van den Luitgaarden gaat Azlan en Tech Data als External Product Specialist helpen bij het verder uitbouwen en ondersteunen van de VMware professional partners.
Van den Luitgaarden is de afgelopen jaren bij VMware in dienst geweest als sales representative. Tijdens zijn periode bij VMware was het oplijnen en ondersteunen van VMware Professional partners zijn hoofdtaak.
"Wij zijn zeer tevreden met de komst van Han. VMware heeft bij Azlan enorm veel focus en de verwachtingen zijn erg hoog. Dankzij Han zijn kennis en ervaring zijn wij in staat om de VMware Professional partners nog beter te ondersteunen", aldus Paul Arts, Business Development Manager bij Azlan.
Er worden maandelijks VMware trainingen georganiseerd door Azlan om resellers te begeleiden. Deze trainingen variëren van VMware beginner sessies tot diepgaande sales en technische trainingen.
Om resellers te stimuleren om zich verder te ontwikkelen is er tevens een reseller incentive. Door zich te certificeren d.m.v. het volgen van de trainingen, kunnen resellers zich kwalificeren voor een Azlan race-dag op Zandvoort. Voor meer informatie zie www.azlan.nl.