Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

EMC wint strijd om Data Domain

09 juli 2009 - 06:55ActueelCloud & InfrastructuurDataDomainDell EMCNetApp

NetApp ziet af van hoger bod op Data Domain. Concurrent EMC bood onlangs meer voor de deduplicatiespecialist. EMC mag Data Domain nu inlijven.

NetApp heeft inmiddels de fusieovereenkomst met Data Domain vernietigd. NetApp wilde Data Domain overnemen voor 1,5 miljard dollar. EMC kwam toen met een tegenbod van 1,8 miljard dollar. NetApp bood daarop 1,9 miljard dollar. EMC legde toen 2,1 miljard dollar op de tafel.

Joe Tucci, ceo van EMC: "Dit is een aantrekkelijke overname, zowel strategisch als financieel.  We zien er naar uit om Data Domain  in onze nieuwe generatie disk-gebaseerde backup en archiveringsoplossingen te integreren. Ik heb heel veel respect voor de mensen, technologie en business van Data Domain. Onze onderdelen, klanten en partners zullen heel veel profijt hebben van Data Domain."

Het een uitdaging voor de directie van Data Domain wat er nu moet gebeuren nu EMC het bedrijf heeft overgenomen. Ceo Frank Slootman en andere directieleden van Data Domain wilden het liefst met NetApp in zee.

Data Domain levert oplossingen voor disk- en netwerkgebaseerde dataprotectie. De oplossingen worden door grote en kleine bedrijven ingezet om back-upkosten te verlagen en ‘data recovery’ te vergemakkelijken. Bovendien is Data Domain transparant te integreren in bestaande back-upinfrastructuren.

Data Domain omschrijft zichzelf als fabrikant van enterprise protection storage-systemen. Het levert een appliance voor back-up to disk waarbij op block niveau wordt gededupliceerd. Hierbij worden dubbele blocken slechts eenmaal opgeslagen, met als resultaat een compressiefactor van maximaal vijftig keer. Daardoor is de prijs van back-up to disk gelijk aan tape geworden. Hoge snelheid, redundantie en replicatie zijn enkele kenmerken van de Data Domain Restorer appliances.

Volgens de website van de Nederlandse storage reseller Databasement heeft Data Domain zich inmiddels ontwikkeld tot de beste technologie voor het bouwen van betrouwbare, efficiënte en kosteneffectieve architecturen voor dataprotectie.

In Nederland werkt Data Domain vanuit Hoofddorp met drie medewerkers, aldus de website van itdirectory.nl. NetApp heeft een kantoor in Schiphol-Rijk. EMC heeft een kantoor met rond de 200 medewerkers in Nieuwegein.

Meer over

BesturingssystemenStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-topman wilde 40 procent personeel in Europa ontslaan

    Overheid

    VVD: wij willen een ‘AcICT on steroids’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs