Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Oracle start maandelijks SaaS licentiemodel voor ISV’s

09 juli 2009 - 10:55ActueelSoftware & DevelopmentOracle
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Oracle introduceert een maandelijks licentiemodel voor Software-as-a-Service (SaaS)- en Cloud Computing-partners.

Onafhankelijke softwareleveranciers (ISV’s) kunnen vanaf vandaag op maandelijkse basis licenties en support kopen voor componenten van het Oracle Platform for SaaS. Hierdoor kunnen ze hun licentie-investeringen beter afstemmen op de daadwerkelijke behoefte op een bepaald moment. SaaS for ISV is beschikbaar voor elke ISV die geïnteresseerd is in het leveren van een SaaS-toepassing op basis van Oracle Database, Oracle WebLogic Server en Oracle Application Server.

Het Oracle Platform for SaaS omvat Oracle Database, Oracle Fusion Middleware, Oracle Enterprise Manager en Oracle VM, een uitgebreide, open en geïntegreerde combinatie van technologieën waarmee ISV’s verschillende SaaS- en cloud-gebaseeerde toepassingen kunnen ontwikkelen, beheren en uitrollen. Het platform gebruikt Oracle Grid Computing die ISV’s ondersteunen bij het leveren van SaaS- en cloud-gebaseede diensten. Daarbij wordt tegemoet gekomen aan eisen van schaalbaarheid, hoge prestaties, hoge beschikbaarheid, integratie, veiligheid en maatwerk. ISV’s, hosting service providers en system integrators krijgen bovendien zakelijke en technische ondersteuning via het Oracle SaaS partnerprogramma.

"Oracle is al enige jaren actief in de SaaS-markt met verschillende producten en door samenwerking met een uitgebreid netwerk van SaaS-partners, waaronder ISV’s, system integrators en managed hosting partners", aldus Judson Althoff, Senior Vice President, Worldwide Alliances & Channels bij Oracle. "Dankzij het nieuwe maandelijkse licentiemodel kunnen ISV’s hun investeringen beter afstemmen op hun zakelijke behoeften, terwijl Oracle’s SaaS-platform profiteert van een veelzijdiger gebruik. Door de combinatie van het Oracle Platform for SaaS en de licentieopties beschikken de ISV’s over de kracht en flexibiliteit die ze nodig hebben om in de huidige markt te concurreren."

 

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    UWV houdt geloof in dreigend it-fiasco: BMS

    Falen, fiasco, vallen, mislukt
    Overheid

    Een nieuw, uniek ict-dieptepunt bij het UWV

    Innovatie & Transformatie

    Dassault Systèmes en Omron vangen digital twin én fabriek in één keten

    Innovatie & Transformatie

    Siemens presenteert autonome industriële ai-agent

    De overstap deel 3
    Innovatie & Transformatie

    Consortia maken opensource volwaardig alternatief voor big tech

    shutterstock_2482811801 Panchenko Vladimir 16x9
    Carrière

    Kort: werknemer baalt van legacy-it, klanten ‘daten’ met nep­pro­fie­len (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs