Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Microsoft pusht virtualisatie partners

15 juli 2009 - 22:46ActueelWerkplek & BeheerMicrosoftVMware

Microsoft vraagt zijn partners meer virtualisatie software Hyper-V te verkopen. Om hen daartoe te verleiden worden de marges verhoogd. De leverancier verwacht dat eindgebruikers meer voordelen uit virtualisatie halen als ze Windows Server 2008 R2 en Windows 7 software combineren. Een Nederlandse business partner juicht dit toe, maar zegt dat klanten nog steeds vragen naar VMware.

Bill Vegte, senior vice president voor de Windows Business bij Microsoft, zegt op de Worldwide Partner Conference 2009 in New Orleans, dat klanten met Windows Server 2008 R2 meer voordelen uit de virtualisatie toepassingen halen. Dat zijn zowel technische als zakelijke voordelen.

Met de nieuwe Windows Server 2008 R2 kunnen eindgebruikers kennis opbouwen voor Windows-omgevingen en de it-omgevingen eenvoudiger beheren. Bijvoorbeeld met de nieuwe tool Live Migration. Hiermee kunnen beheerders virtuele machines verplaatsen tussen systemen zonder downtime. Eerder kon dat nog niet met Microsoft’s virtualisatieportfolio. Microsoft zegt verder dat eindgebruikers meer kosten kunnen besparen op het gebied van hardware en beheer. Dat kan met serverconsolidatie, high-availability, disaster recovery, virtual desktop infrastructure (vdi), lab/stage management en cloud computing.

Partners die Microsoft virtualisatie software verkopen krijgen hogere marges. Zo geeft Microsoft kortingen die partners moeten verleiden meer Microsoft virtualisatie software te verkopen in plaats van VMware. Veel Microsoft partners verkopen VMware omdat er volgens hen goede marges op zijn te behalen. En ze zeggen dat eindgebruikers vaak naar VMware vragen. Op de Worldwide Partner Conferentie in New Orleans wordt Microsoft partners, die VMware verkopen, vriendelijk gevraagd toch meer virtualisatie software van Microsoft te gaan verkopen.

Een Nederlandse business partner zegt dat Microsoft goed aan de weg timmert rond zijn virtualisatieportfolio. "Maar een goede virtual desktop infrastructure (vdi) van Microsoft is er vaak één in combinatie met software van Quest Software en/of Citrix." Daarnaast is de virtualisatie software van VMware zeer goed, aldus de partner. "Klanten vragen vooral nog steeds naar VMware."

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs