Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

Fujitsu garandeert marge van 5% aan partners

31 juli 2009 - 09:32ActueelStorageFujitsu
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Vanaf 3 augustus 2009 garandeert Fujitsu Technology Solutions Nederland haar partners 5% extra marge op de verkoop van PRIMERGY Servers en ETERNUS Storage producten.

Op deze producten biedt Fujitsu Technology Solutions standaard al een marge die boven het marktgemiddelde ligt. Deze extra marge is volledig in lijn met de nieuwe partnerstrategie die Fujitsu Technology Solutions in juni 2009 aankondigde. Het bedrijf wil drie doelstellingen realiseren: (1) haar partners helpen tijdens deze economische recessie, (2) committed Fujitsu partners belonen en (3) nieuwe partners aantrekken.

Het ‘5% bonus marge’ programma loopt van 3 augustus tot en met 31 oktober 2009 en is geldig op alle Built To Order & Value4You PRIMERGY Servers & ETERNUS Storage producten. Partners kunnen de 5% bonus marge na orderbevestiging eenvoudig bij Fujitsu Technology Solutions aanvragen. De verdiende totale som ‘bonus marge’ wordt na afloop van het programma gecrediteerd. Resellers kunnen terecht bij hun distributeurs voor meer informatie over dit programma.

Frans Hopstaken, Sales Manager SME/Channel: "Partners hebben behoefte aan een leverancier die hen begrijpt. Wij bieden onze partners support op gebied van pre-sales en technologie. Daarnaast bieden wij hen in deze moeilijke tijden programma’s aan zoals de gegarandeerde marge om hen te helpen."

Sinds de transformatie naar Fujitsu Technology Solutions eerder dit jaar, is het bedrijf constant op zoek naar extra inspanningen om haar partners te helpen bijkomende commerciële slagkracht te ontwikkelen binnen een zeer competitieve markt. Gratis partnertrainingen, ongewijzigde contracten, partnermeetings, loyalty-programma’s, … zijn hiervan enkele voorbeelden.

Al deze initiatieven moeten bijdragen om het aantal gecertificeerde channelpartners in Nederland uit te breiden met 33 procent, om de wereldwijde verkoopdoelstellingen voor servers te realiseren en om het marktaandeel in 2012 met meer dan 10 procent te doen stijgen.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs