Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Clavister meer actief met Benelux partners

06 augustus 2009 - 08:13ActueelNetwork SecurityClavister

Clavister, een Zweedse leverancier van netwerk-beveiligingssystemen en unified threat management, gaat nauwer met zijn partners werken op het gebied van marketing en verkoop. Een nieuwe partnerprogramma dat in september wordt gelanceerd moet daarbij helpen. Ook wordt er nagedacht om weer met een distributeur samen te werken.

Dit zegt Roberto Correnti, area manager France & Benelux van Clavister. De leverancier wild dat meer partners het Clavister Security Services Platform (SSP), een service-oriented framework waarmee organisaties verschillende oplossingen voor diverse behoeften kunnen bouwen, gaan verkopen. Het operating systeem van SSP kan als virtuele toepassing op een VMware server draaien. Hiermee worden virtuele beveiligingsgateways voor effectieve veiligheid binnen een virtuele infrastructuur geboden, aldus Clavister.
Om de verkoop van Clavister oplossingen een boost te geven komt er een nieuw Clavister partnerprogramma met Silver, Gold en Platinum levels. Nadruk zal liggen om ondersteuning op het gebied van verkoop en marketing. Correnti: "Clavister was tot nu vooral technisch georiënteerd. Nu gaan we meer aandacht schenken aan de verkoop. Er zijn al een aantal Nederlandse partners die Clavister verkopen, zoals Terremark. Clavister kan goed verkocht worden in combinatie met virtuele omgevingen, zoals VMware. Of als security as a service of hosted security. Claviter is nu op zoek maar partners die veel kennis van virtualisatie platformen hebben, met name hosting partners."
Er wordt nagedacht om weer met een distributeur samen te werken aldus Correnti. "Jaren gelden werd er samengewerkt met Ingram Micro, maar dat hield op. Nu zijn er gesprekken met Avnet, maar er is nog geen overeenkomst is er nog niet."

Over Clavister
Clavister producten bewaken het netwerkverkeer, beschermen kritische bedrijfsprocessen en blokkeren ongewenst surfen. Zij beschermen ook tegen binnendringing, virussen, wormen, Trojans en denial-of-service aanvallen. De oplossingen worden aangeboden aan kleine organisaties tot en met grote Internet Service Providers, Managed Security Service Providers of multimedia-ready telecom operators. Clavister heeft onlangs ook een nieuw wereldrecord bereikt in de doorvoer bij netwerkbeveiliging. Ixia, een tester van IP prestaties, Ixia, toonde aan dat de nieuwe Clavister technologie in staat is om een doorvoer van platte tekst te halen van meer dan 500 Gbps en een IPsecVPN doorvoer van meer dan 200 Gbps.

Het bedrijf heeft strategische allianties opgebouwd met bedrijven als VMware, Kaspersky en SAAB. Tot het klantenbestand, dat groeit jaarlijks met 50 procent, behoren verder onder andere France Telecom, de Duitse Bundeswehr en China Power.

Clavister neemt het andere op tegen NetAsq, Fortinet en Juniper.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs