Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Freecom lanceert compacte en mobiele USB Memory

20 augustus 2009 - 09:56ActueelCloud & InfrastructuurFreecom

Freecom, fabrikant van mobiele harde schijven en multimedia opslagoplossingen, lanceert vandaag de ‘USB Memory’; een ultra-compacte, mobiele opslagoplossing met een capaciteit tot maar liefst 160GB, gewicht van slechts 80 gram en afmetingen kleiner dan een bankpasje.

De nieuwe USB Memory overtuigt niet alleen door zijn ultra-compacte design van slechts 8,2 x 5,8 centimeter, maar met name door het gebruikersgemak en veiligheid bij mobiel gebruik. Met gemak en op de allerhoogste snelheid slaat dit opslagwondertje tot wel 160GB – gelijk aan 32.000 MP3’s, 110.000 digitale foto’s, 160 DivX-films of 36 volledige DVD’s – op via de USB 2.0-poort. En, de gegevens-overdracht verloopt ook nog eens tot wel 30% sneller dankzij Turbo USB.

De USB Memory krijgt zijn ‘power’ via de USB 2.0-kabel en is daarmee 100% ‘buspowered’. Verder heeft de USB Memory géén ventilator onder lichtgrijze rubberen behuizing en is daardoor volledig geruisloos. De rubberen behuizing zorgt tevens voor minder trillingen en een betere grip. Daarnaast bewaakt hij zijn waardevolle gegevens als geen ander. Met AES wachtwoord-encryptie (256-bit/Advanced Encryption Standard) kan enkel de eigenaar toegang krijgen tot de gegevens. Zelfs in het geval van diefstal of verlies, is toegang zonder wachtwoord uitgesloten.

"Freecom’s USB Memory is de jongste ontwikkeling in Freecom’s continue streven om opslag nog meer toegankelijk, nog mobieler en nog gebruikersvriendelijker te maken. Voor iedereen", zegt Axel Lucassen, mede-oprichter en CEO product line management van Freecom. "Meer dan 20 jaar heeft Freecom producten ontworpen die aansluiten op storage-behoeften. En daar gaan we mee door, aan de voorkant van de markt!", voegt Lucassen toe.

De nieuwe USB Memory is het kleinste opslagwondertje in zijn soort, is een ‘no-nonsense’ opslagoplossing voor mobiel gebruik en back-ups én heeft alles is huis om eenvoudige en betrouwbare uitbreiding van opslagbehoeften te garanderen. Het is de perfecte, zakformaat opslaguitbreiding voor de steeds populairdere netbooks, maar doet zijn werk natuurlijk ook dagelijks feilloos met een PC/Mac, notebook of zelfs (auto)HiFi of ander multimedia-apparaat met een USB-poort.

Prijzen en beschikbaarheid
De USB Memory is vanaf vandaag beschikbaar in Europa voor een verkoopadviesprijs van 109 EUR (120GB) en 129 EUR (160GB).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Techwereld vrij positief over Europese pakket voor digitale soevereiniteit

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs