Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Printing biedt nog altijd volop kansen

27 augustus 2009 - 10:15ChannelWerkplek & BeheerETC
Redactie Computable
Redactie Computable

Nog steeds besteden de meeste bedrijven maar weinig aandacht aan printen. De printer moet het gewoon doen en daarmee uit.

Met dit in het achterhoofd is het dan ook vreemd dat de printer en copier nog steeds de apparaten zijn op de werkplek waar we het vaakst een ‘uitdaging’ mee hebben. Of de toner is op, of het papier loopt vast, of het duurt eindeloos voordat het apparaat opgewarmd is. Dit zijn allemaal problemen die niet meer voor hoeven te komen als een bedrijf investeert in een duidelijk beleid rondom printing en proactief beheer van het printerpark borgt in de organisatie.
Ook veel ict-resellers hebben maar beperkt focus op (multifunctional)printers bij hun klanten. Als er om wordt gevraagd leveren ze zonder problemen een apparaat, maar de keuze wordt dan vaak bepaald door de aanschafprijs van de printer, zonder dat er naar verbruikskosten en additionele dienstverlening wordt gekeken. En juist even verder kijken levert veel extra kansen op.
Printers en copiers zijn full-service producten, die de mogelijkheid bieden de relatie tussen klant en leverancier verder te verstevigen. Immers, eens in de zoveel tijd moet de tonercartridge worden vervangen. De meeste devices geven tegenwoordig zelf ruim van te voren aan dat ze over een bepaalde tijd nieuwe toner of onderhoud nodig hebben. Het is dan ook verstandig de printers en copiers in de organisatie te managen via het web om daarmee te waarborgen dat de productiviteit van medewerkers optimaal is.
Dit gegeven levert nieuwe kansen op, naast de bestaande dienstverlening die veel ict-resellers hun eindklanten leveren. De wijze waarop dit wordt vormgegeven is divers. Prijs per pagina, prijs per toner, variaties in responstijden en ga zo maar door. Afhankelijk van de behoefte en wensen van de klant kan een servicepakket op maat worden samengesteld. De reseller kan daarmee letterlijk toegevoegde waarde bieden, die de klant in staat stelt de printercapaciteit in zijn organisatie optimaal te benutten en de productiviteit van medewerkers verbetert.
Kortom, de markt voor printing mag dan wel geen nieuwe of sterk groeiende zijn, hij biedt nog altijd volop kansen. Zeker in het huidige economische klimaat is het zonde om die kansen te laten liggen.
Bas Scheepens, business unit manager HP bij ETC

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    OT monitoring herzien: van inzicht naa...

    Monitoring en logging van netwerkverkeer vormen een onmisbare basis voor OT security. Tegelijkertijd groeit het besef dat zichtbaarheid op zichzelf het risico niet verlaagt. In een omgeving met toenemende dreigingen,...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Nextcloud Summit bewijst dat migratie naar soevereine cloud volop plaatsvindt

    Data & AI

    Copilot Cowork wereldwijd algemeen beschikbaar

    Werkplek & Beheer

    Spoelstra Spreekt: Overwinning

    Overheid

    Kort: Pact Centric en Nextcloud voor soevereine werkplek overheid, Zwitsers succes voor Netinium (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Bonden geven groen licht voor sociaal plan ASML

    Overheid

    Vlam in de ai-pan bij rijksambtenaren

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs