Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Axis versterkt zijn positie binnen de wereldwijde beveiligingssector

31 augustus 2009 - 08:52ActueelInnovatie & TransformatieAxis Communications

Axis Communications handhaaft zijn leidende positie binnen de markt van netwerkcamera’s. Daarnaast heeft de cameraleverancier van netwerkvideoproducten een flinke sprong gemaakt in de categorie ‘wereldwijde leveranciers van videobewakingsapparatuur’. Dit is gepubliceerd in het laatste rapport van IMS Research.

De 2009-editie van het jaarlijkse IMS Research rapport ‘De wereldmarkt voor CCTV & Video Surveillance Equipment’ is gebaseerd op gegevens over 2008. Het rapport biedt een algemeen overzicht van de videosurveillancemarkt, voor zowel traditionele analoge fabrikanten als de netwerkvideomarkt, waarin Axis actief is.

In het rapport wordt Axis Communications genoemd als ’s werelds vierde bedrijf binnen de categorie van ‘leveranciers van videobewakingsapparatuur’. Dit is een stijging van twee plaatsen ten opzichte van de zesde plaats van vorig jaar. Daarnaast behoudt Axis zijn derde positie binnen de categorie ‘beveiligingscamera’s’ (zowel analoge als netwerkcamera’s). In het segment van netwerkcamera’s behoudt Axis zijn leidende positie.

"We zien als cameraleverancier dat de verschuiving van analoge naar digitale camerabewaking in 2008 in een stevig tempo heeft doorzet. Dit wordt onderstreept door het feit dat IMS ons hoog kwalificeert in de overkoepelende categorie van beveiligings- en surveillanceproducten," zegt Ray Mauritsson, CEO van Axis Communications.

"In slechts drie jaar tijd is Axis Communications gestegen van een 12e naar een 4e plek binnen de markt van videosurveillance. Een indrukwekkende prestatie. Axis Communications is daarbij nog steeds de grootste leverancier van netwerkvideoapparatuur wereldwijd," zegt Alastair Hayfield, Senior Market Research Analyst, IMS Research.

Axis richt zich op professionele videobewaking in verschillende branches, waaronder onderwijs, transport en overheid. In het IMS-rapport worden deze sectoren ook aangemerkt als grootste groeimarkten voor netwerkvideo in de komende jaren.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Victor Mids
    Innovatie & Transformatie

    Victor Mids vervormt je werkelijkheid tijdens de Computable Awards 2025

    ai cyclotron
    Innovatie & Transformatie

    Techsamenwerking in gevaar: Florida plaatst Nederlandse universiteiten op zwarte lijst

    ICT & Logsitiek
    Data & AI

    ICT&Logistiek: Ai en digitale weerbaarheid sturen toekomst

    Innovatie & Transformatie

    It als groeimotor? Alleen met een plan

    Koningin Maxima en Philips ceo Roy Jakobs AVG
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Koningin Máxima opent Philips-hoofdkantoor, kredietrapporteur verlaat het land door AVG (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Aanbestedingen botsen met autonomie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs