Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Naadloze integratie tussen Microsoft en NEC Philips IP platformen dankzij NEC Remote Call Control

30 september 2009 - 07:483 minuten leestijdActueelInnovatie & Transformatie

NEC Philips Unified Solutions (NEC Philips) heeft een oplossing ontwikkeld voor de samenwerking tussen Microsoft Office Communications Server 2007 (R2) met NEC’s IP communicatie servers, waardoor de kloof tussen computer en telefoon overbrugd wordt en waarmee de productiviteit en gebruiksgemak significant worden verhoogd.

NEC’s Remote Call Control (RCC) oplossing stelt Microsoft Office, Microsoft Office Communicator en Microsoft Office Communications Server in staat naadloos samen te werken met de door NEC Philips geleverde telefoniesystemen, zoals iS3000/SiP@ Net, 2000 IPS, SV7000, SV8100 en SV8300.

Gebruikers kunnen nu vanaf de Office Communicator client hun telefoon bedienen, of het nu een normaal analoog of digitaal vast toestel is, of een IP-DECT-handset of een soft-phone. RCC maakt het ook mogelijk de status van het eigen toestel of dat van collega’s te monitoren.

Bellen met muisklik

Remote Call Control maakt het mogelijk telefoontoestellen te bedienen vanaf PC’s of notebooks, door Office Communicator te gebruiken door bijvoorbeeld de aanwezigheid van collega’s en zakelijke contacten uit de Outlook contactenlijst of de bedrijfstelefoongids te verifiëren en vervolgens rechtstreeks te bellen door middel van een eenvoudige muisklik. Het intoetsen van een telefoonnummer is hierdoor niet langer nodig omdat.

Een andere functie die geboden wordt is dat men op het scherm kan zien wie er belt, alvorens de oproep te beantwoorden. Dit maakt het mogelijk om te kiezen om danwel de oproep te beantwoorden, dan wel deze door te sturen naar voicemail of naar een collega. Inkomende gesprekken worden aangekondigd via pop-up vensters. Gebruikers kunnen ook een oproep in de wacht zetten, doorverbinden of additionele partijen bijschakelen.

Aanwezigheid bepaalt wijze van handelen

Een ander voordeel is dat gebruikers visueel kunnen monitoren of een collega telefonisch bezet is of niet. Dit voorkomt onnodig bellen en men kan er in dat geval voor kiezen om als alternatief een e-mail te sturen of een IM bericht. Via Communicator kan men tevens een melding krijgen wanneer de andere partij heeft opgehangen en weer beschikbaar is. Andersom kan een gebruiker tijdens een chat-sessie eenvoudig het contact overzetten naar een telefoongesprek door op het telefoon icoontje te drukken.

Tonko Wedda, managing director Benelux en Frankrijk van NEC Philips: "Deze Unified Communications oplossing bewijst eens te meer de toegevoegde waarde die NEC’s UNIVERGE ® 360 visie organisaties biedt dankzij het integreren van Microsoft ® Office Communication Server 2007 (R2) en Outlook ®. Onze visie op communicatie sluit ook perfect aan op Het Nieuwe Werken. Met RCC geven wij het Nieuwe Werken weer een nieuwe impuls bij onze klanten en potentiële klanten. Eerder dit jaar kondigden wij al een samenwerking aan met StartReady op het gebied van Unified Communications en Microsoft OCS appliances. Ook deze samenwerking zal vanzelfsprekend profiteren van de nieuwe mogelijkheden die wij onze klanten bieden."

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Expertisecentrum bij Groningse ai-fabriek opent al in april

    Data & AI

    Gen-ai zet digitale transformatie in de hoogste versnelling 

    Financiële dienstverlening

    EU-landen akkoord over digitale euro

    Innovatie & Transformatie

    AcICT: DUO eindelijk op goede weg met systeem bekostiging

    Innovatie & Transformatie

    De nieuwste Computable 100 is verschenen!

    shutterstock_2669638113
    Innovatie & Transformatie

    Computable start traject Computable Awards 2026

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs