Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Unit 4 Agresso en salesforce.com starten bedrijf

30 september 2009 - 07:40ActueelSoftware & DevelopmentCODASalesforceUnit4
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Unit 4 Agresso, het moederbedrijf van financiële softwarespecialist CODA, en salesforce.com, de onderneming voor zakelijke cloud computing, bundelen hun krachten in FinancialForce.com. Dit nieuwe bedrijf zal financiële en boekhoudapplicaties leveren in de cloud.

Zowel Unit 4 Agresso als salesforce.com verkrijgen een belang in FinancialForce.com. CODA 2go, de cloud accounting-applicatie van CODA, wordt omgedoopt tot FinancialForce.com en zal voortaan worden aangeboden door de nieuwe onderneming.

FinancialForce.com wil de toekomst van accounting veranderen door het leveren van unieke boekhoudapplicaties in de cloud. De nieuwe onderneming bouwt verder op salesforce.com’s zakelijke cloud-computing platform Force.com. De accounting-applicaties worden geleverd aan zowel klanten als niet-klanten van salesforce.com.

Jeremy Roche, ceo van CODA, is benoemd tot president en ceo van FinancialForce.com. De raad van bestuur van het nieuwe bedrijf zal verder worden gevormd door George Hu, executive vice president, marketing en alliances van salesforce.com, Chris Ouwinga, chairman en ceo van Unit 4 Agresso en Edwin van Leeuwen, cfo van Unit 4 Agresso.

"CODA en salesforce.com hebben in het verleden nauw samengewerkt in de ontwikkeling en introductie van CODA 2go", zegt Jeremy Roche, CEO van FinancialForce.com. "Onze vernieuwde samenwerking maakt van FinancialForce.com ongetwijfeld de eerste keuze in financiële applicaties voor gebruikers van salesforce.com. Hierdoor zal FinancialForce.com voor accounting doen wat salesforce.com heeft betekend voor CRM."

Het team en de producten van CODA 2go worden overgeheveld naar FinancialForce.com, dat zal worden geleid vanuit een nieuw hoofdkantoor in San Mateo (Californië) en vanuit het EMEA-hoofdkantoor in Harrogate (UK). Hierdoor beschikt FinancialForce.com al meteen over volledige sales-, pre-sales- en support-teams in Noord-Amerika en het Verenigd Koninkrijk, die de nieuwe oplossing in de markt gaan zetten. Salesforce.com zal de eerste lijn van support zijn voor FinancialForce.com, waardoor klanten van salesforce.com als en FinancialForce.com één aanspreekpunt hebben.

FinancialForce wordt een spin-off van Unit 4 Agresso, die een meerderheidsbelang zal verkrijgen in het nieuwe bedrijf; salesforce.com krijgt een minderheidsbelang.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    AchtergrondSoftware & Development

    Drijvende computer Damen loopt vast voordat het fysiek te water gaat

    ActueelCarrière

    Coldplay-concert wordt nachtmerrie voor software-ceo Astronomer

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Rode Kruis test planningssysteem op Vierdaagse, The Ocean Cleanup bestrijdt met AWS plastic soep (en meer)

    ActueelData & AI

    Chinese ai-startup Moonshot daagt Silicon Valley uit

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs