Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Terach nieuwe distributeur van Fortinet

01 oktober 2009 - 18:57ActueelSecurity & AwarenessTerach
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Vanaf 1 oktober 2009 verzorgt distributeur Terach de distributie, trainingen en business development voor security applaince leverancier Fortinet in Nederland. Terach is nu na Exclusive Networks de tweede distributeur die Fortinet heeft aangesteld.

Terach, gespecialiseerd in acceleratie, security, storage en wireless oplossingen, breidt hiermee haar security portfolio uit met netwerkbeveiligingsapparatuur en oplossingen voor unified threat management (UTM).

Door de samenwerking met Fortinet zegt Terach nog beter in staat te zijn klanten een geïntegreerde totaaloplossing op maat te bieden. Sylvia Heuvelman is account manager voor Fortinet binnen Terach en aanspreekpunt voor resellers. Marc Jepkes, sales manager Nederland van Fortinet, is erg enthousiast over de kersverse samenwerking: ‘We hebben voor Terach gekozen vanwege de innovatieve aanpak, proactieve houding en persoonlijke benadering van haar resellers.’

Terach verzorgt de import, distributie en business development voor IT fabrikanten in de Benelux. Verder verzorgt de in Nederland en België gevestigde organisatie demonstraties en evaluaties, sales support en training en opleidingen (Terach University). Naast Fortinet heeft Terach partnerships met F5 Networks, Isilon Systems, Aruba Networks, Giritech, Airwave, Coradiant en TrustAlert. De distributie met WatchGuard is onlangs gestopt.

Fortinet wordt ook gedistribueerd door Exclusive Networks uit Helmond. Hendo Weernink, algemeen directeur: "Wij hebben Fortinet vanaf 2004 in Nederland succesvol in de markt gezet en zien het feit dat er een tweede distributeur is niet als een diskwalificatie maar als een noodzakelijke zet van Fortinet in het kader van een gelijke Europese distributie strategie.
Wij zullen Fortinet vol overgave en focus blijven marketen en verkopen aan onze trouwe resellers die mede verantwoordelijk zijn voor het succes van Fortinet in Nederland."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Meer lezen

    Beursvloer Cybersec Netherlands
    EventsSecurity & Awareness

    Waarom Amerikaanse techreuzen geen soevereiniteit kunnen garanderen

    OpinieSecurity & Awareness

    NIS2 is geen bedreiging (maar gouden kans voor it-kanaal)

    ciso
    ActueelSecurity & Awareness

    Nova Advisor Agent: gamechanger voor ciso of ai-hype?

    Kapot storing out of order buiten werking
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Ingram Micro zucht onder cyberterreur, Europese bedrijven willen AI Act in de ijskast (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Belang digitale soevereiniteit in Europese cybersecurity neemt toe

    NIS2
    ActueelGovernance & Privacy

    NIS2 wordt bureaucratisch monster, vrezen Duitsers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs