Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Yes Telecom gebruikt cloud computing van e-office Google

12 oktober 2009 - 08:34ActueelInnovatie & TransformatieYes Telecom

Yes Telecom, mobiele telecomprovider voor de zakelijke markt, kiest Google Apps ter vervanging van hun bestaande e-mailomgeving. e-office adviseerde en implementeerde de e-mailomgeving in de cloud. De telecomprovider beschikt daardoor over een schaalbare en betrouwbare e-mailoplossing met een gegarandeerde uptime.

Yes Telecom had te maken met technische en capaciteitsproblemen in hun bestaande e-mailomgeving. Dit kwam voornamelijk door de groei van de organisatie. Daarnaast werd de bestaande e-mailoplossing te groot en te complex om goed te kunnen beheren. De rek was uit de omgeving die bestaat uit 80 gebruikers. Dit resulteerde in administratieve beperkingen, zoals mailquota.

e-office Google adviseerde Yes Telecom over te stappen op Google Apps; een zakelijke applicatie-omgeving in de cloud. Daardoor kreeg Yes Telecom de beschikking over een schaalbare, flexibele en vooral betrouwbare e-mailoplossing. Vooral omdat Google een uptime van 99,9 procent garandeert in de service level agreement (SLA). Ook op het gebied van beheer en onderhoud biedt deze omgeving veel voordelen, aangezien Google Apps in de cloud draait, is het volledige beheer en management van de omgeving uitbesteed.

Krisna Ganpat, COO van Yes Telecom: "Als zakelijke mobiele provider bevinden we ons in een zeer concurrerende markt. Daarbij is het belangrijk dat we blijven innoveren en vooruit blijven kijken. Mede daarom bieden we binnenkort aan onze zakelijke gebruikers VoIP-diensten aan, waarmee we zelf ook cloud provider worden. In dat kader is het een logische stap intern ook gebruik te maken van cloud-gebaseerde zakelijke applicaties. In Google Apps hebben we dit gevonden."

Yes Telecom heeft Google Apps inmiddels geruime tijd in gebruik en dit leverde hen al concrete besparingen op. De ICT-afdeling van twee personen, die zowel verantwoordelijk is voor het beheer als de ontwikkeling van de ICT-omgeving, kon door het outsourcen van de volledige e-mailomgeving een halve FTE besparen om aan ontwikkeling van ICT-systemen te besteden.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Nexperia
    Innovatie & Transformatie

    Escalatie intern conflict bij Nexperia

    ai saas ondersteboven
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Saas op de kop, twee derde bedrijven zegt ai-potentieel niet waar te maken (en meer)

    ai neuromorphic compputing brein
    Data & AI

    Kort: Neuromorphic computing bespaart heel veel ai-energie, ChipNL opent centrum (en meer)

    Data & AI

    Ai implementeren? Bij high performers is dit mensenwerk

    Software & Development

    Connected Capital koopt Spit en Noctua

    Onderwijs

    Spoelstra Spreekt: Onder druk

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs