Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Crn Redactie Mail-in – CETREL en I.R.I.S. kondigen nieuwe oplossingen voor SaaS (Sotware as a Service) documentbeheer aan.

16 oktober 2009 - 10:043 minuten leestijdActueelInnovatie & Transformatie

De beursgenoteerde onderneming I.R.I.S., (EURONEXT Brussel: IRI), gespecialiseerd in Intelligente Documentherkenning (IDR) , Elektronisch Documentbeheer (ECM) en complexe infrastructuur voor Informatie- en Communicatietechnologie (ICT) , is blij te mogen aankondigen dat het net een overeenkomst heeft afgesloten om samen met CETREL een SaaS-(Software as a Service) aanbod op de Europese markt te lanceren op het vlak van regelmatige archiefopslag, wettelijke archivering en mailroom management.

Nog maar enkele maanden geleden was het gebruik van gedeelde informatica- en functionele oplossingen slechts een optie voor ondernemingen die hun werking wilden verbeteren. Vandaag is het concept sharing een echte noodzaak geworden en spreekt het veel organisaties aan met zijn potentieel om de kosten te beheersen of zelfs te doen dalen, een groeiende complexiteit efficiënt te beheren en met rationele oplossingen te antwoorden op de evoluties van de technologie en de eisen van de gebruikers.

"Ons aanbod past zowel in de huidige trend van de dematerialisering van de informatica als in een optiek van kostenbeperking en milieuvriendelijkheid", verklaart Renaud Oury, Vice President Shared Services van CETREL. "Onze benadering met hoge meerwaarde levert gerichte, precieze informaticaoplossingen in domeinen die buiten de core business van onze klanten vallen maar er wel nauw mee verbonden zijn en hoge kosten en een groot operationeel risico met zich meebrengen."

CETREL en I.R.I.S., twee PSF’s (Professional in de Financiële Sector) die bekend staan als leider in hun respectieve domein, vormen de ideale combinatie voor de levering van beveiligde, duurzame en efficiënte archiefoplossingen. CETREL is de architect en operator van essentiële infrastructuren voor de Luxemburgse financiële en bancaire markt, terwijl I.R.I.S. een expert is in het advies over en de implementatie van Enterprise Content Management.
"Het complementaire karakter van de competenties en de expertise van CETREL en I.R.I.S. levert onze klanten alle criteria die nodig zijn voor een optimale dienstverlening in de domeinen van het informatiebeheer: gespecialiseerde competenties, veilige en betrouwbare IT-systemen, permanent beschikbare diensten, een totale waarborg van de vertrouwelijkheid van de gegevens, beproefde systemen voor disaster recovery, oplossingen voor business continuity en een snelle toegang tot systemen en gegevens", zegt David Gray, General Manager van I.R.I.S. Financial Services (PSF) in Luxemburg.
De twee ondernemingen bundelen als echte partners hun wederzijdse expertise. CETREL levert en beheert een hoog beveiligde infrastructuur en garandeert aan de hand van strenge SLA’s het operationele serviceniveau, terwijl I.R.I.S. zijn expertise in documentbeheer en zijn geavanceerde toepassingen inbrengt.
CETREL en I.R.I.S. staan klaar voor nieuwe klanten uit zowel de wereld van de kleine en middelgrote ondernemingen als die van de grote organisaties.
In het kader van de toekomstige nieuwe Luxemburgse wetgeving met betrekking tot de wettelijke archivering, ontwikkelen CETREL en I.R.I.S. samen een evolutief aanbod dat nu al geavanceerde SaaS ECM-oplossingen mogelijk maakt.

 

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Delftse QuantWare bouwt grootste quantumprocessor-fabriek

    Innovatie & Transformatie

    Kort: ‘Ai-ontslagen’ betekenen zelden hoger rendement, ai moet maak­in­du­strie verslimmen (en meer)

    Software & Development

    SaaS‑po­ca­lyp­se: wie overleeft de ai-golf?

    Data & AI

    UWV stopt met Le Chat, start proef met Copilot

    Innovatie & Transformatie

    Google zet alles op Gemini Enterprise: ambitie, architectuur én een leger consultants

    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van Max en Vera

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs