Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Unit 4 Agresso introduceert PaperLess voor digitaliseren documentenstroom

30 oktober 2009 - 12:00ActueelGovernance & PrivacyUnit4

Unit 4 Agresso introduceert PaperLess, een scanoplossing waarmee bedrijven hun papieren documentenstroom kunnen digitaliseren en archiveren. Doordat de software is te integreren met de boekhoudpakketten Unit 4 Multivers (voor MKB) en Unit 4 Accounting (voor administratie- en accountantskantoren), kunnen papieren facturen na het scannen direct automatisch worden geboekt en digitaal opgeslagen. PaperLess zorgt zo voor een efficiënte documentenstroom en kan het papieren archief vervangen.

Direct na het scannen van papieren facturen maakt PaperLess een boeking aan met de gegevens die op de factuur staan. Medewerkers die hun goedkeuring moeten geven ontvangen, hiervan een melding per mail. Na controle, eventuele correctie en goedkeuring is de boeking definitief. Bij goedkeuring van boekingsstukken wordt vastgelegd wie welke rol heeft vervuld. Er is altijd inzicht in waar de factuur zich bevindt.

Eenvoudige archivering
De documenten worden tijdens het scannen meteen gearchiveerd. Alle informatie wordt centraal opgeslagen en is direct beschikbaar in Unit 4 Multivers of Unit 4 Accounting. Een papieren document is direct te archiveren, zonder dat het selectief in een map moet worden opgeborgen. Dit voorkomt dubbele invoer en fouten.

Herman de Jonge, directeur Unit 4 Agresso Accountancy: "PaperLess past in de trend van de digitalisering van de traditionele werkzaamheden van het accountants- en administratiekantoor. Dankzij deze scannoplossing kunnen wij de efficiency op een kantoor verhogen, zonder dat de kwaliteit van de administratie er onder lijdt."

Fred Loos, sales- en marketingmanager MKB bij Unit 4 Agresso: "Met PaperLess kunnen kleine en middelgrote ondernemingen grote besparingen realiseren doordat het handmatige administratieve werk tot een minimum wordt beperkt. De software is een grote stap op weg naar de volledig papierloze administratie."

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    AchtergrondGovernance & Privacy

    Dawnguard belooft volautomatische securitycloudarchitectuur

    OpinieData & AI

    Is Amerikaanse ai straks nog bruikbaar?

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digitale soevereiniteit: hype of noodzaak?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs