Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Portland Organic IT deelt expertise

03 november 2009 - 11:44ActueelInnovatie & TransformatiePortland

Portland Organic IT, het kennisplatform voor Managed Services, organiseert een serie workshops die Value Added Resellers (VAR’s) en IT-dienstverleners helpt om zich verder te ontwikkelen tot volwaardig Managed Services Provider (MSP).

Portland Organic IT, het kennisplatform voor Managed Services, organiseert een serie workshops die Value Added Resellers (VAR’s) en IT-dienstverleners helpt om zich verder te ontwikkelen tot volwaardig Managed Services Provider (MSP). Veel resellers willen zich toeleggen op het aanbieden van SaaS-diensten, maar weten niet hoe zij deze transformatie van hun bedrijfsvoering kunnen realiseren, zonder dat dit ten koste gaat van de continuïteit of winstgevendheid van de onderneming.

De workshops van Portland Organic IT bieden de deelnemers kennis en praktische hulpmiddelen om te werken aan een hoogwaardige dienstverlening, efficiënte bedrijfsvoering en heldere positionering. Portland Organic IT werkt hierbij nauw samen met ervaren specialisten op het gebied van Managed Services. Meer informatie over de workshops en registratie is beschikbaar op: http://www.organicit.nl/.

De eerst volgende workshop staat in het teken van ‘Managed Services, Service Operations & Agreements’. Deze bijeenkomst, die plaatsvindt op 26 november in Zoetermeer, is ontwikkeld in samenwerking met Frans Nieuwland van Anakin. Nieuwland heeft een geheel eigen methode ontwikkeld waarmee hij IT-dienstverleners heeft geholpen om hun service-organisatie en contracthuishouding optimaal in te richten. Tijdens de workshop wordt veel aandacht besteed aan de Service Level Agreements (SLA’s) en proactieve contractgebaseerde dienstverlening.

"Managed Services is voor veel dienstverleners en resellers nog onbekend terrein", stelt Kim van Brugge, directeur bij Portland Europe. "Het gaat niet alleen om het aanpassen van het productportfolio, maar de transformatie heeft gevolgen voor de gehele organisatie. Hoe ga je de klant factureren, welke SLA’s worden er afgesproken en hoe kun je meerwaarde bieden als dienstverlener? Met deze workshops willen wij resellers en IT-dienstverleners inspireren en hen handvatten bieden om een volwaardige Managed Service Provider te worden. Portland Organic IT is als kennisplatform een perfect instrument om onze kennis op het gebied van Managed Services te delen met de markt."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Pijl naar rechts icoon

    Carapax IT

    Monitoring luchtkwaliteit in industriële omgevingen met innovatieve data-analyse en AI-oplossingen (Comon Invent en Carapax IT)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter-bedrijf Goodman eist MW-aansluiting van TenneT

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Record bij AMS-IX, digitale zorg loopt vast (en meer) 

    Innovatie & Transformatie

    Nl-tech geeft acte de présence op Hannover Messe 2026

    innovatie
    Innovatie & Transformatie

    Nederlandse ict-dienstverleners investeren weinig in R&D

    Security & Awareness

    Kort: Hack bij Basic-Fit, innovatiebox spekt ASML en Booking (en meer)

    Overheid

    Kabinet trapt af voor slagvaardigere overheid

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs