Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Telindus-ISIT implementeert Cisco UCS bij Parentix

03 november 2009 - 11:52ActueelCloud & InfrastructuurCiscoParentixTelindus

Parentix, specialist in het hosten van bedrijfskritische applicaties op het Windows-platform, heeft als een van de eerste Nederlandse bedrijven gekozen voor de nieuwe datacenterarchitectuur van Cisco.

Telindus-ISIT heeft op basis van Cisco Unified Computing System (UCS) een totaaloplossing ontworpen die onder andere bestaat uit Cisco Nexus switches, VMware vSphere virtualisatiesoftware en het NetApp storageplatform. Telindus-ISIT tekent voor de implementatie en support voor een periode van drie jaar.

Parentix maakt maximaal gebruik van de huidige twee datacenters. In Cisco Unified Computing System (UCS) zag het technische team van Parentix een ideale manier om binnen de huidige twee panden en met de huidige energietoevoer toch te groeien. Algemeen directeur Pieter Gabes: "Tot op heden was virtualisatie nog niet mogelijk voor applicaties die een hoge input/output vereisen. Omdat wij ons specialiseren in het hosten van Exact- en Microsoft-applicaties met een grote SQL-component konden wij dus maar beperkt profiteren van virtualisatie. UCS maakt het echter mogelijk om ook deze applicaties te virtualiseren. Dat betekent dat we met minder servers meer klanten kunnen bedienen. Hierdoor gaat het energiegebruik fors naar beneden en wordt het beheer eenvoudiger. Bovendien kunnen nieuwe klanten sneller in het platform worden opgenomen, waardoor Parentix met kortere contracten kan gaan werken. We komen daarmee tegemoet aan de vraag van onze klanten naar meer flexibiliteit."

De implementatie zal begin december zijn afgerond. Dan migreert Parentix eerst zijn eigen omgeving naar het nieuwe platform. Ook alle nieuwe klanten worden vanaf UCS bediend. Naar verwachting zijn half 2010 ook de bestaande klanten gemigreerd.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Frankrijk verbiedt buitensporige egress‑kosten: EU Data Act krijgt tanden

    Software & Development

    Spaghetti-it leidt tot ‘shifting complexity’

    Cloud & Infrastructuur

    Pc-industrie: minder ai-geschreeuw, meer inhoud op CES

    Carrière

    Variaties in het soevereiniteitsmenu

    Cloud & Infrastructuur

    Overheidsautomatiseerder Xxllnc pareert kritiek op AWS-migratie en wijst op Haven

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Prijzen hostingpakketten rijzen de pan uit, IEEE Medal of Honor naar Nvidia-oprichter (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs