Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Banken kunnen nog wat leren van het kanaal

17 november 2009 - 22:38ChannelCloud & InfrastructuurHoneywell S&PS
Redactie Computable
Redactie Computable

Het kanaal bevindt zich momenteel in zwaar weer. Fabrikanten staan onder druk om prijzen te verlagen en beschikbaarheid te vergroten. Extra financieringen kunnen eindgebruikers en partners net die extra flexibiliteit garanderen die nodig is om deals te sluiten. Dit soort initiatieven kunnen de financiële last wegnemen bij de kleinere, kwetsbare zakelijke partners, system integrators en VAR’s. Deze groepen zijn juist zo belangrijk voor het sluiten van zakelijk deals. Op dit gebied kunnen banken nog wel een lesje leren van het kanaal over hoe bedrijven zouden moeten worden ondersteunen.

Fabrikanten hebben wel de producten, maar wil de eindgebruiker ze ook daadwerkelijk kunnen gebruiken dan kunnen ze niet om het kanaal heen. Het is dus extra belangrijk dat het kanaal maatregelen neemt om financiële flexibiliteit te garanderen. Denk hierbij aan uitgebreide kredieten bij distributeurs die direct kunnen leveren. Handig zijn ook samenwerkingsverbanden met partners die kredietvoorwaarden kunnen verbeteren en slimme financieringsregelingen met eindgebruikers kunnen treffen. Dit laatste kan bijvoorbeeld gerealiseerd worden door een goede relatie op te bouwen met een inventieve financieringsmaatschappij.

Stel daarnaast klanten in staat om eerst hun ROI te realiseren voordat ze voor een nieuwe implementatie moeten betalen. Hierdoor worden de kosten over een langere periode verspreid, waardoor het project zichzelf kan terugverdienen.

Om de eigen kosten te controleren en zich beter voor te bereiden op het soort financiering dat hierboven beschreven wordt, zou het kanaal moeten zoeken naar oplossingen die de voorraad terugbrengen. Verder is het belangrijk allianties op te bouwen met lokale of Europese distributeurs. Deze hebben niet alleen altijd goederen op voorraad, ze kunnen ook kredieten en betalingsvoorwaarden met hun klanten afspreken wanneer slimme lease- of financiële oplossingen geen bevredigende oplossing bieden.

Wanneer fabrikanten, distributeurs en partners hun resources samenbrengen kunnen zij niet alleen een systeem bieden dat snel ROI voor de klant realiseert, maar ook bereiken dat deze pas hoeft te betalen als de investering is terugverdiend. Door het minimaliseren van de voorraad, het maximaliseren van de beschikbaarheid en het bieden van slimme betalingsvoorwaarden kunnen zakelijke transacties verbeterd worden. Belangrijke lessen in klantondersteuning waar veel banken die vandaag de dag terughoudend zijn in het ondersteunen van ondernemingen, nog wat van kunnen leren.

Dave Sharrat, Channel Director EMEA bij Honeywell Scanning & Mobility

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs