Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

EMC Data Protection Advisor 5.5: databescherming, beheersanalyse en reporting voor backup en replicatie

16 december 2009 - 14:153 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurDell EMC

EMC, speler in informatie-infrastructuuroplossingen, introduceert replicatie-ondersteuning in versie 5.5 van de EMC Data Protection Advisor software. Dit stelt gebruikers in staat om alle grote backup-applicaties en replicatietechnologieën te monitoren, zowel in fysieke als virtuele omgevingen. EMC Data Protection Advisor 5.5 biedt organisaties één verenigde oplossing voor monitoring, analyses en reportage van backup-, replicatie- en NAS infrastructuren. Dit resulteert in verhoogde compliance, een verlaagd risico voor data exposure én een verhoogde operationele efficiency tegen lagere kosten.

Organisaties investeren aanzienlijk in databeschermingstechnologieën om recovery vanuit een divers scala aan failures en rampenscenario’s mogelijk te maken. Er is echter te weinig inzicht in de verschillende omgevingen om te kunnen garanderen dat organisatie brede recovery doelstellingen ook daadwerkelijk worden gehaald.

EMC Data Protection Advisor automatiseert de collectie van data vanuit applicaties, hosts en arrays. De software monitort daarbij op data exposure en mogelijke gaps die kunnen leiden tot het niet voldoen aan SLA’s of databeschermingsdoelstellingen. De nieuwste versie van EMC Data Protection Advisor omvat nu ook replicatiesoftware en biedt organisaties daarmee één raamwerk voor het verenigd beheer van databescherming voor backup en replicatie.

 

EMC Data Protection Advisor 5.5 omvat:

– Ondersteuning voor replicatie voor de nieuwe EMC Symmetrix en EMC CLARiiON: Data Protection Advisor creëert één grafische map van applicatie-clients, arrays, apparaten en replica’s. Zo wordt inzichtelijk wat er werkt en waar mogelijke replicatie-gaps voorkomen.

 

– Ondersteuning voor EMC RecoverPoint Network-Based Replication: dit biedt organisaties aanzienlijk meer inzicht in replicatieconfiguratie en performance en helpt ze recovery- doelstellingen te behalen.

 

– Versnelde transitie naar de private cloud: EMC Data Protection Advisor biedt verregaande ondersteuning voor VMware door de integratie van vCenter Server. Daarbij helpen de nieuwe chargeback functionaliteiten voor backup en chargeback ondersteuning voor EMC RecoverPoint organisaties bij het opzetten en aanbieden van private clouddiensten.

 

– Unified Deduplication Reporting door uitgebreide ondersteuning voor EMC Data Domain: EMC Data Protection Advisor levert één gecombineerd overzicht van deduplicatieratio’s van EMC Data Domain, EMC Avamar en EMC Networker.

 

– Uitgebreide ondersteuning voor EMC Celerra Unified Storage: grafische mapping van de verbanden van Celerra Replicatie software.

 

Beschikbaarheid

EMC Data Protection Advisor 5.5, is per direct verkrijgbaar via EMC en zijn Velocity2 – en geautoriseerde partners.

 

Meer informatie over EMC Data Protection Advisor vindt u hier:

– Whitepaper: Increasing Recoverability of Critical Data with EMC Data Protection Advisor and Replication Analysis

– Demo: EMC Data Protection Advisor

– Data Sheet: EMC Data Protection Advisor for Replication

 

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Heibel binnen OR van ASML leidt tot breuk

    Overheid

    DigiD-beheerder Solvinity in beroep tegen overname-verbod

    Data & AI

    SpaceX koopt Cursor-maker Anysphere voor 60 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Contract, partner
    Data & AI

    TCS en DXC worden Global Premier-partner van Anthropic

    ai cyclotron
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Europese netwerktech-alliantie ziet licht, Futureproof Group lijft WSB Solutions in (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs