Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

SURFdiensten, SLBdiensten, G Data bieden licenties

17 december 2009 - 12:19ActueelSecurity & AwarenessG Data

Heden kondigen SURFdiensten en SLBdiensten -de ICT-licentieorganisaties van het hoger onderwijs, voortgezet onderwijs en (voorbereidend) middelbaar beroeps onderwijs in Nederland- en de van origine Duitse beveiligingsspecialist G Data een nieuwe overeenkomst aan.

Deze houdt in dat SURFdiensten en SLBdiensten speciale, zeer voordelige, licenties van G Data’s beveiligingssoftware aan kan bieden.

Er zijn twee verschillende licenties voor not-for-profit organisaties die dankzij deze samenwerking gemakkelijk toegankelijk worden:

1) G Data EDU-licentie
Aan onderwijsinstellingen zullen SURFdiensten en SLBdiensten G Data’s EDU-licenties aanbieden. Het grote voordeel van de EDU-licentie is dat de afnemer een vast bedrag voor de software betaalt, ongeacht het aantal pc’s die het programma uiteindelijk zullen gebruiken. Er wordt dus niet per pc een licentieprijs berekend. Voor de studenten en scholieren geldt een speciale prijs voor een G Data AntiVirus- of InternetSecuritypakket. Ook kan de onderwijsinstelling ervoor kiezen een bijkomende licentie af te sluiten, zodat de studenten de software gratis op hun eigen computer kunnen gebruiken.

2) G Data GOV-licentie
Voor instellingen zoals musea en bibliotheken biedt SURFdiensten G Data’s speciale GOV-licenties aan. Deze licenties spelen in op de behoeften van de wat kleinere instelling qua flexibiliteit en worden tegen het voordeligste tarief aangeboden.

Jarno Klompenhouwer, License Manager Software bij SURFdienst licht de reden voor de samenwerking toe: "G Data biedt met haar productportfolio beveiligingssoftware voor zowel de kleinere instellingen als de hogescholen en universiteiten die bij SURFdiensten zijn aangesloten. Daarnaast biedt G Data onderwijsinstellingen de mogelijkheid om tegen een zeer voordelig tarief het thuisgebruik van de software voor studenten af te kopen. Dit geeft G Data een bijzondere positie binnen de groep beveiligingssoftware-aanbieders die via SURFdiensten hun producten aan het hoger onderwijs en onderzoek aanbieden." Jan Van Haver, Country Manager Benelux van G Data legt uit waarom deze bijzondere tarieven worden berekend: "Onderwijsinstellingen en not-for-profit instellingen zoals musea, bibliotheken en academische ziekenhuizen hebben een chronisch gebrek aan geld als gemeenschappelijke deler. G Data wil niet dat organisaties die zich inzetten voor het algemeen belang vanwege geldgebrek moeten beknibbelen op hun IT security. Daarom heeft G Data wereldwijd speciale, zeer voordelige licenties voor deze groepen. Wij zijn blij dat deze licenties nu in Nederland en België gemakkelijk verkrijgbaar zijn voor de leden van SURFdiensten en SLBdiensten."

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: Herstel ot-cyberindicent duurt weken, Conclusion weg als hoofdsponsor FC Utrecht (en meer)

    Waarderen, high five, blij
    Security & Awareness

    OM is gevolgen hack vrijwel te boven

    investeringen overname
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Rhadamanthys is ontmanteld, investeringen in Cleverbase en Picnic (en meer)

    datalek
    Security & Awareness

    WhatsApp-datalek grootste en makkelijkste ooit

    Security & Awareness

    Fraude als realiteitscheck voor verantwoord ai-gebruik

    admin luie hacker
    Security & Awareness

    Kort: Luie hacker start met ‘admin’, ai-platform voor notarissen (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs