Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Hosted Google Connector for BlackBerry

18 december 2009 - 11:43ActueelCloud & InfrastructuurE-officeGoogle
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

e-office, specialist in digitale werkomgevingen voor professionals, introduceert de Hosted Google Connector for BlackBerry.

Met deze connector is het mogelijk de BlackBerry Enterprise Server (BES) in de cloud te plaatsen, zodat organisaties hun volledige messaging platform in de cloud kunnen onderbrengen. Gebruikers kunnen zo ook onderweg hun e-mail beantwoorden, afspraken in de agenda inzien en bewerken en hun contacten beheren. Dit zonder dat zij daarvoor zelf een server in hoeven richten. Doordat de oplossing wordt beheerd en onderhouden door e-office hoeven gebruikers niet zelf te investeren in hardware, software en kennis.

Deze, door e-office ontwikkelde dienst maakt het overbodig om een on-site BES-server uit te rollen wanneer de organisatie gebruik maakt van BlackBerry’s. De server bevindt zich in de cloud. Organisaties kunnen zodoende gebruik maken van de voordelen van cloud-computing; zoals het vereenvoudigen van bedrijfsprocessen, goedkoper beheer, meer flexibiliteit van de organisatie, eenvoudiger connecties tussen verschillende vestigingen en de ‘enablement’ van de gebruikers. De hosted variant biedt daarnaast ook een vaste kostenstructuur op maandbasis.

Stefan Hogendoorn, directeur e-office Google: "Je ziet dat steeds meer bedrijven kiezen voor Google Apps, omdat ze de concrete voordelen zien van software in de cloud. Het is dan tamelijk onlogisch om voor de BlackBerry op eigen locatie een server te hebben staan. BES is net zo’n utiliteit als e-mail en daarom hebben we de Hosted Google Connector for BlackBerry-dienst ontwikkeld. Daardoor zijn er geen fysieke servers meer nodig. Door onze beide partnerschappen met Google en BlackBerry is het voor ons mogelijk om de technologie van beide bedrijven te gebruiken en te combineren."

Erik de Muinck Keijzer, director Google Enterprise Benelux: "Wij juichen dit soort initiatieven en ontwikkelingen van harte toe. Volgens Google ligt de toekomst in de cloud, vanwege de grote voordelen rondom vereenvoudiging van beheer, besparingen in kosten, ruimte en energie en de onbegrensde ruimte in de cloud. Partijen zoals e-office, die zelf cloud-gebaseerde toepassingen ontwikkelen en implementeren, versnellen het proces rondom adoptie daarvan."

Google Apps Connector for BlackBerry
Eerder dit jaar introduceerde e-office al ondersteuning voor de Google Apps Connector for BlackBerry. Dankzij deze connector kunnen de huidige gebruikers van de BlackBerry oplossing ook hun zakelijke Google applicaties, zoals Google Mail, Calendar en Contacts, eenvoudig synchroniseren met hun BlackBerry smartphone. e-office levert hiervoor de benodigde (mobiele) hardware en software en indien gewenst het benodigde dagelijkse beheer.

 

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Het hybride datacenter: ook AWS ziet dat de cloud is neergedaald

    Groeien
    AchtergrondCarrière

    Van schuldenlast naar groeikansen: Atos maakt zich klaar voor de toekomst

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Soevereine cloudoplossingen bieden veel kansen’

    ActueelCarrière

    Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

    Jacob Spoelstra betwisten
    MagazineCloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Achterhaald

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Overnames Channable en IC-Automatisering; groeikapitaal Bash en GoDutch

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs