Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

VASCO Data Security breidt haar DIGIPASS Pack aanbod uit

15 januari 2010 - 08:15ActueelSecurity & AwarenessVasco

VASCO Data Security,een software security bedrijf gespecialiseerd in authenticatie-oplossingen kondigt aan dat het zijn DIGIPASS Pack for Remote Authentication aanbod verder uitbreidt.

De nieuwe packs maken gebruik van de IDENTIKEY server software en DIGIPASS GO6 authenticators. DIGIPASS Pack for Remote Authentication is de out-of-the-box authenticatie-oplossing van VASCO die beantwoordt aan de beveiligingsnoden van kleine en middelgrote bedrijven.

Met deze oplossing komt VASCO tegemoet aan de groeiende nood voor authenticatie van kleinere bedrijven wereldwijd. DIGIPASS Pack for Remote Authentication is een complete authenticatie-oplossing die eenvoudig te installeren en te beheren is. Het is aangepast voor kleinere bedrijven die een extra beveiligingslaag wensen toe te voegen om zo de toegang van op afstand tot het bedrijfsnetwerk en bedrijfkritische applicaties beter te beschermen.

DIGIPASS Pack for Remote Authentication is een totaaloplossing voor gebruikersauthenticatie. Het werd ontwikkeld voor installaties vanaf 5 gebruikers, is beschikbaar in packs voor 5, 10, 25 of 50 gebruikers en is eenvoudig uitbreidbaar. De packs omvatten IDENTIKEY server software en DIGIPASS® GO6 authenticators. DIGIPASS Pack for Remote Authentication is uiterst schaalbaar, nieuwe gebruikers kunnen gemakkelijk toegevoegd worden.

De nieuwe toevoeging aan de DIGIPASS Pack productlijn maakt gebruik van IDENTIKEY als server software. IDENTIKEY is aangepast voor het gebruik door KMO’s dankzij de gemakkelijke installatie. Door IDENTIKEY op te nemen in de nieuwe DIGIPASS Packs worden ook andere en nieuwe operating systems ondersteund, zoals Windows Server 2008. IDENTIKEY is VASCO’s authenticatie server voor netwerk en applicatie beveiliging en biedt OTP en digitale handtekening functionaliteit.

"VASCO begrijpt de noden van de KMO inzake gebruikersauthenticatie: dankzij onze DIGIPASS Pack for Remote Authentication, kunnen KMO’s zich concentreren op hun kernactiviteiten terwijl wij zorgen voor de veilige toegang tot het bedrijfsnetwerk en de applicaties. Met de uitbreiding van de DIGIPASS Pack productlijn kunnen we nieuwere operating systems ondersteunen en bevinden we ons in een nog betere positie om op de groeiende nood voor authenticatie binnen de KMO in te gaan." zegt Jan Valcke, President en COO bij VASCO Data Security.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Eugene Heijnen
    Security & Awareness

    AP zet druk: streng toezicht op Belastingdienst na kritiek op fiscale databanken

    online zero trust
    Data & AI

    Kort: Nederlander vertrouwt online niet meer, DSO-data moeilijk toegankelijk (en meer)

    hackers ai cybercrime
    Security & Awareness

    Trend Micro: cybercriminelen in 2026 volledig geïndustrialiseerd

    Risico, risk
    Security & Awareness

    Phishing en verouderde software vormen (nog altijd) grootste risico

    Data & AI

    Spoelstra Spreekt: Zware Jongens

    malware
    Security & Awareness

    Half miljoen malware-bedreigingen per dag

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs