Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Blue Coat introduceert IPv6 Secure Web Gateway

27 januari 2010 - 15:20ActueelNetwork SecurityBlue coat
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Blue Coat Systems, speler op het gebied van Application Delivery Networking, introduceert vandaag de eerste IPv6 Secure Web Gateway-oplossing die veilige en naadloze migratie mogelijk maakt van applicaties, diensten en content tussen IPv4- en IPv6-omgevingen. Als een veilig platform voor IPv6 applicatiemigratie, stelt de ProxySG appliance van Blue Coat bedrijven, overheden en ICT-dienstverleners in staat om de technologische voordelen van IPv6 in te zetten voor kostenverlaging en het verhogen van de efficiëntie.

Binnen de IPv6 Secure Web Gateway-oplossing van Blue Coat treedt de ProxySG appliance op als een intelligente intermediair tussen verzoeken voor, en levering van content. Dit maakt het ophalen van applicaties, diensten en data uit zowel een IPv4- als IPv6-omgeving transparant voor de gebruikers. Om het netwerk zo min mogelijk te verstoren en de migratie te vereenvoudigen, bekrachtigen de ProxySG appliances van Blue Coat het ICT-beleid van organisaties consequent voor alle IPv4- en IPv6-applicaties en content. Dit waarborgt de continuïteit van bedrijfsprocessen. Het voorkomt ook de complicaties die vaak optreden als de overstap van IPv4 naar IPv6 gemaakt wordt door het vertalen van adressen, het herschrijven van applicaties of het upgraden van de onderliggende netwerkinfrastructuur.

Met de zorgenloze implementatie van IPv6 bevrijdt de oplossing van Blue Coat organisaties van de beperkingen van IPv4. Zij kunnen bovendien van start gaan met het installeren en gebruiken van IPv6-applicaties over hun bestaande netwerkinfrastructuur. Ondersteuning van een mix van IPv4- en IPv6-applicaties op dezelfde infrastructuur biedt organisaties de mogelijkheid om de technologische voordelen van IPv6 te benutten zonder de bedrijfskritische processen te verstoren.

Jerome Waaldijk, Regional Sales Manager Benelux van Blue Coat Systems: "Het migratieplatform van Blue Coat laat IPv4 en IPv6 naast elkaar bestaan in dezelfde infrastructuur met weinig of geen extra overheid op de bestaande clients. Organisaties kunnen hierdoor het beste uit beide technologieën tegelijkertijd gebruiken. Door de kloof tussen de applicaties en diensten van beide domeinen te overbruggen, waarborgt de oplossing van Blue Coat de hoge niveaus de bedrijven eisen voor inzicht, versnelling en beveiliging van applicaties, of deze nu geleverd wordt over IPv4 of IPv6."

De IPv6 Secure Web Gateway-oplossing van Blue Coat is ingebouwd in SGOS 5.5, de huidige versie van het ProxySG besturingssysteem. Dit is gratis beschikbaar voor klanten van Blue Coat met servicecontracten.

 

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    De Cyberbeveiligingswet en NEN7510: wa...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet van kracht, de vertaling van de Europese NIS2-richtlijn. Voor de zorgsector is dat een aanscherping: cyberbeveiliging is voor het eerst een keiharde wettelijke...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Duizenden systemen in wind- en zonneparken zeer slecht beveiligd

    Fred Streefland
    Security & Risk

    ‘Ai-agents veranderen netwerkbeveiliging fundamenteel’

    hackers ai cybercrime
    Overheid

    Onduidelijkheid over hackers in systemen Justitie

    Security & Risk

    Check Point verruilt Bunnik voor Utrecht

    Security & Risk

    Spoelstra Spreekt: Meer dan een paar dubbeltjes

    IT Strategy & Governance

    Kort: Exact komt met financiële ai-assistent, HPE werkt nauwer samen met Oracle (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs