Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Oracle Benelux daagt partners uit met wedstrijd

Oracle
27 januari 2010 - 15:31ActueelData & AIOracle
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Oracle Benelux introduceert vandaag de ‘Are You the Smartest?’ wedstrijd voor Oracle-partners. Tijdens de wedstrijd worden technische consultants van partners getraind in verschillende (nieuwe) Oracle technologieën.

Ook salesmedewerkers worden betrokken bij de wedstrijd om de opgebouwde kennis ook bij klanten toe te passen. Na de verschillende sessies worden examens georganiseerd om de ‘slimste’ personen te identificeren (1 per partner). Zij winnen een reis naar de Verenigde Staten, waaronder een bezoek aan het Oracle hoofdkantoor. Met dit initiatief dat een mix is van gerichte trainingen, lastige vragen en mooie prijzen ondersteunt Oracle haar partners bij het verder ontwikkelen van hun kennis in Oracle technologieën.

De wedstrijd loopt van januari 2010 tot juni 2010. Alle opleidingen worden op verschillende data en verschillende uren gegeven. Bovendien kunnen de trainingen zowel op de traditionele manier gevolgd worden in de het kantoor van Oracle in De Meern als online. Hierdoor wordt het voor de deelnemers makkelijk de trainingen te volgen op een moment dat het hen schikt.

Er worden technische sessies georganiseerd rond Enterprise Security, Database 11g release 2, Enterprise 2.0, grote databanken, Oracle Enterprise Manager en Application Grid 11g. Daarnaast zijn er ook sessies voor sales met onder meer aandacht voor Security, databases en Oracle Enterprise Manager. In 2009 werden er tijdens de ‘Are you the Smartest’ wedstrijd in de Benelux maar liefst 6000 uren opleiding gegeven. Oracle verwacht dat dit cijfer in 2010 boven de 7000 uren zal stijgen.

"Tijdens de 2009 editie namen circa 400 consultants van 28 verschillende partners deel aan ‘Are You the Smartest?’," vertelt Reinier van Grieken,Vice President Oracle Benelux. "Dit jaar rekenen we erop dat we nog beter zullen doen. De beleving rond deze wedstrijd heeft onze verwachting overtroffen. Daarom hebben we besloten om de wedstrijd ook open te stellen voor salesmedewerkers van partners. Door de sessies minder traditioneel aan te pakken motiveren we consultants om bezig te zijn met onze nieuwste technologieën. Ook nodigen we hen uit om zich in te spannen om nog slimmer met Oracle technologieën te worden waar al onze klanten uiteindelijk van profiteren."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Agent op zoek naar productinfo
    ActueelData & AI

    Productinformatie-leverancier Icecat introduceert MCP-connector voor ai-agents

    ActueelData & AI

    Slechte datakwaliteit kost Benelux-bedrijven jaarlijks miljarden

    ActueelData & AI

    Surf: gebruik Copilot kan, maar wees voorzichtig

    ActueelData & AI

    Kort: ai op universiteit nu riskeert onoplosbare problemen later (en meer)

    AchtergrondData & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs