Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Koning & Hartman distribueert WMC

03 februari 2010 - 12:39ActueelCloud & InfrastructuurKoning & Hartman
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Koning & Hartman wordt in de Benelux distributeur van Twente Institute for Wireless and Mobile Communications (WMC), dat producten ontwikkelt voor mobiele communicatie voor o.a. hulp- en veiligheidsdiensten.

WMC’s mobiele router FIGO zorgt ervoor dat datacommunicatie altijd mogelijk blijft, zowel lokaal als over lange afstand. Een lokaal ad-hoc netwerk is altijd en overal op te zetten doordat FIGO routers onderling een netwerk opbouwen. Voor de afstandscommunicatie (met bijvoorbeeld de meldkamer) creëert FIGO automatisch een VPN verbinding. Daarbij selecteert FIGO het best beschikbare netwerk (WiFi, GSM, SatCom en/of 3G). Dit stelt hulpdiensten in staat om onder alle omstandigheden informatie met elkaar en met de centrale uit te wisselen, waardoor alle partijen hetzelfde beeld hebben van de situatie. De oplossing is echter ook zeer geschikt voor toepassing in openbaar vervoer, transport, evenementen en scheepvaart, bijvoorbeeld voor live videobeelden of voor beveiligde betaal- of toegangssystemen.

Koning & Hartman is gespecialiseerd in apparatuur, installatie en onderhoud van indoor en outdoor mobiele communicatie. De mobiele router van WMC vult het portfolio van Koning & Hartman aan met een ad-hoc netwerkoplossing.

Nico Peet, directeur Telecom Solutions van Koning & Hartman: "Met de producten van WMC breiden wij ons portfolio voor OOV, transport en openbaar vervoer verder uit. Wij leverden al oplossingen voor in het voertuig en de meldkamer, nu vullen wij dat aan met een beheersbare en betrouwbare mobiele verbinding met het vaste netwerk."

 

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Meer spreiding datacenters door knelpunten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs