Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Partnership Fujitsu & Scholten Awater

03 februari 2010 - 10:13ActueelInnovatie & TransformatieFujitsuScholten Awater
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Scholten Awater en Fujitsu hebben voor de Nederlandse markt een strategisch partnership gesloten. Scholten Awater zal de complete hardware fulfillment doen voor een aantal klanten klanten van Fujitsu.

Fujitsu zegt hierdoor zich nog beter primair te kunnen richten op IT Services (Managed Services, IT Outsourcing en IT Consultancy). Het continueren, uitbreiden en steeds weer verbeteren van deze diensten met een sterke focus op waardetoevoeging voor de business van zijn klanten staat centraal, aldus Fujitsu.

Voor het leveren van IT-hardware en de complete fulfillment rondom deze hardware is Fujitsu een strategische samenwerking gestart met Scholten Awater. Met deze gezamenlijke aanpak krijgen klanten binnen de ICT-waardeketen het beste van twee werelden door specialisten op hun vakgebied, zo menen de twee partners. het gaat hierbij om  IT Services door Fujitsu en fulfillment van IT-hardware door Scholten Awater.

Theo Willems, Algemeen directeur van Scholten Awater over de strategische samenwerking: ” We werken al jaren goed samen met Fujitsu. Met het huidige overeengekomen strategisch partnership mag SA zich verder bewijzen bij Fujitsu’s grote klanten. Dit brengt ons verdere schaalgrootte en vooral een nóg betere samenwerking met deze belangrijke system integrator die bovendien topklanten bedient. Wij gaan samen met Fujitsu onze naam waarmaken”. Gerlach Latour, sales director Fujitsu vervolgt: “Scholten Awater is een zeer trouwe partner van Fujitsu, die zich al sinds jaar en dag heeft bewezen in de logistieke dienstverlening aan onze grootzakelijke eindklant. Deze verdere samenwerking geeft ons de mogelijkheid om ons meer op het Infrastructurele vraagstukken van onze relaties te richten, waarbij we verzekerd zijn dat de logistiek fulfillment van onze producten in goede handen is”.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Injectie van 111 miljoen in PhotonDelta definitief

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Innovatiezone in Almere, grote Defensiedeal Pro Warehouse (en meer)

    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en managed services op de MSP Show & Service Desk Show in Utrecht

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    2 reacties op “Partnership Fujitsu & Scholten Awater”

    1. anoniem schreef:
      3 februari 2010 om 14:43

      Nu SA alle hardware fabrikanten vertegenwoordigd ( in mijn ogen niet echt een goede strategie ) wordt het tijd voor SA om onder eigen label pc’s en servers te maken. Is het enige dat ontbreekt. Durf keuzes te maken en commitment te laten zien aan slechts enkele partijen ipv alle opties open te houden naar de klant toe. Hier zitten de fabrikanten niet op te wachten tegenwoordig.

      Login om te reageren
    2. RPM Westerveld schreef:
      4 februari 2010 om 11:22

      Blijkbaar wel…..

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs