Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

Samenwerking Bull & Microsoft rond interoperabiliteit

Samenwerken
10 februari 2010 - 15:23ActueelOperating SystemsBullMicrosoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Tijdens het 2010 Microsoft Tech Days evenement, kondigen Microsoft en Bull een nieuwe overeenkomst aan: een strategische samenwerking op het gebied van interoperabiliteit. Binnen deze overeenkomst werken teams van Bull en Microsoft op een aantal gebieden samen aan de verdere verbetering van de synergie en interoperabiliteit tussen Microsoft softwareomgevingen en oplossingen van derden.

De samenwerking concentreert zich met name op open source- en UNIX-oplossingen, die Bull veelvuldig in Europa implementeert en waar het een bijdrage aan levert.De nieuwe overeenkomst is een uitbreiding van de reeds bestaande nauwe samenwerking tussen Bull en Microsoft en omvat ontwikkelingen op de volgende gebieden:

Infrastructuurvirtualisatie, ter ondersteuning van de ontwikkeling van geoptimaliseerde, gecombineerde Windows / Linux-platforms

Kritische applicaties, voor een betere integratie tussen Unix- en Linux-systemen en Microsoft-technologieën, en een vermindering van de Total Cost of Ownership (TCO)

Extreme Computing, voor het effectief beheren van gecombineerde Windows HPC / Linux-clusters

Het eerste concrete resultaat van dit partnership is de introductie van Cloud Maker door Bull’s dochteronderneming Agarik. Cloud Maker is een cloud computing-aanbod dat gebruikers in staat stelt het niveau van de dienstverlening aan te passen aan hun behoeften, en in real-time toezicht te houden op de werking van hun platforms. Bull’s Cloud Maker maakt gebruik van de Microsoft Hyper-V hypervisor, waarbij zowel Linux als Windows virtual machines even efficiënt draaien. Cloud Maker is het eerste commerciële product dat gebruik maakt van open source code en die door Microsoft in juli 2009 beschikbaar is gesteld voor het optimaliseren van Linux virtuele machines die draaien op Hyper-V.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs