Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Samsung lanceert met Monte dé Full Touch lifestyle-telefoon

15 februari 2010 - 13:24ActueelCloud & InfrastructuurSamsung

Speciaal voor de stijlbewuste mobiele gebruiker lanceert Samsung met Monte (S5620) een full touchscreen telefoon. De Samsung Monte biedt een scala aan multimediafuncties in een gestroomlijnd design voor een aantrekkelijke prijs. Met zijn glossy look en de TouchWiz gebruikersinterface is de Samsung Monte de absolute full touch-musthave.

De Samsung Monte heeft veel te bieden voor de liefhebber van sociale netwerken. Met een pakket sociale netwerkapplicaties, zoals Facebook, Hyves en MySpace heb je altijd razendsnel toegang tot je profiel sites. Via de geavanceerde Twitter en Palringo widgets en applicaties, kun je altijd online chatten met je vrienden. De Monte laat je ook volop genieten van razendsnel internet.

De Samsung Monte past perfect bij jouw ‘connected lifestyle’. Met GPS en Google LatitudeTM weet je altijd waar je bent. Via Geo-tagging kun je aan je vakantiefoto’s GPS coördinaten toevoegen, zodat je vrienden je op de voet kunnen volgen. Voor maximale connectiviteit heeft de telefoon Wi-Fi en Exchange ActiveSync, dat toegang geeft tot je Outlook e-mailaccounts en Google SyncTM. Zo kun je jouw netwerksites en Outlook-kalender altijd eenvoudig up to date houden. Kortom altijd e-mail, internet en instant messaging bij de hand. Snel, mooi, goed en makkelijk.

Dat de stijlvolle Samsung Monte een rijk uitgeruste telefoon is, bewijst deze full touch musthave met een groot 3 inch WQVGA LCD-display met 16:9-breedbeeldscherm. De 3,2 megapixel camera met smile shot, panorama shot en face detection legt elk beeld en moment perfect vast. Smart Unlock en One finger zoom maken het gebruik van de Samsung Monte nóg prettiger.

Op http://samsungmwc2010.com kun je de nieuwste Samsung telefoons leren kennen. Je kunt Samsung op het Mobile World Congress vinden op stand 8b 169. Volg Samsung op Mobile World Congress 2010 op www.twitter.com/SamsungMWC.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Groeien
    AchtergrondCarrière

    Van schuldenlast naar groeikansen: Atos maakt zich klaar voor de toekomst

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Soevereine cloudoplossingen bieden veel kansen’

    ActueelCarrière

    Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

    Jacob Spoelstra betwisten
    MagazineCloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Achterhaald

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Overnames Channable en IC-Automatisering; groeikapitaal Bash en GoDutch

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Optics11 haalt miljoenen op voor beveiliging zeekabels

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs