Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Gen en Agile komen samen tijdens seminar COOLProfs

24 maart 2010 - 13:00ActueelInnovatie & TransformatieCoolProfs

COOLProfs, specialist in het ontwikkelen en beheren van bedrijfskritische maatwerksystemen, organiseert op donderdag 22 april zijn jaarlijkse seminar. Moderne technologieën als Gen R8, Agile Platform 5.0 en WebServices komen uitgebreid aan bod en TNT Express vertelt over haar ervaringen met Agile-systeemontwikkeling.

Het evenement wordt voor de achtste achtereenvolgende keer gehouden. Dit jaar vormt Het Rijk van de Keizer in Amsterdam het decor. Het Rijk van de Keizer ligt verscholen tussen de weilanden aan de rand van Amsterdam op een sprookjesachtig landgoed, dat onderdeel uitmaakt van de stelling van Amsterdam (UNESCO werelderfgoed).

Het thema van de dag is Durf te dromen!. Eric ten Harkel, directeur van COOLProfs: ‘Organisaties dromen nog steeds van succesvolle IT-projecten, terwijl de praktijk maar al te vaak anders uitwijst. Aan de hand van nieuwe zienswijzen, innovatieve ideeën en praktijkvoorbeelden laten wij zien hoe organisaties de kans op een succesvolle systeemontwikkeling aanzienlijk kunnen vergroten.’

In het ochtendprogramma komt Swinda Hagedoorn, Divisonal Manager Business Solutions, van TNT Express aan het woord. Zij vertelt over hoe bij TNT Express dankzij Agile-systeemontwikkeling binnen zeven weken een nieuw systeem werd gerealiseerd.

In het middaggedeelte zijn er verschillende parallelsessies over onder meer Gen R8 en OutSystems (Business Process Modelling en systeemontwikkeling). Tevens is er het OutSystems Agile Lab, waarbij deelnemers zelf aan de slag kunnen met het OutSystems-platform.

Afsluitend zal Dick van der Reijden, CTO van COOLProfs, zijn visie geven op de toegevoegde waarde van moderne technologieën en wat dit in de praktijk betekent.

Gratis deelname en aanmelden

Het seminar Durf te dromen! vindt plaats op donderdag 22 april 2010, van 10.00 tot 16.30. Deelname is kosteloos. Aanmelden kan via www.coolprofs.nl/seminar/seminar_2010  

Meer informatie vindt u hier.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    later digitale hub
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Nederland dreigt digitale hub-positie te verliezen, grondrechten in de ai-verordening (en meer)

    agentic ai
    Data & AI

    Fundamentele transformatie in 2026 door agentic ai

    Innovatie & Transformatie

    Neuro-adaptieve ai: volgende tech-revolutie start in Delft en Berlijn

    Data & AI

    Waarom AWS een oude server te pletter liet vallen

    Innovatie & Transformatie

    Atos breidt voetbal-activiteiten uit naar Zuid-Amerika

    test
    Innovatie & Transformatie

    Van interne tests naar succesvol extern gebruik

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs