Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

TomTom introduceert de nieuwe TomTom Start

30 maart 2010 - 14:04ActueelCloud & InfrastructureTomTom
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

TomTom zet autonavigatie in een hogere versnelling met de lancering van de TomTom Start2, een nieuw navigatiesysteem dat autorijden nog minder stressvol maakt.

Een van de nieuwe functies van de Start is de uitgebreide rijbaanaanduiding die ingewikkelde knooppunten overzichtelijk maakt. Deze functie geeft alle rijbanen duidelijk weer op het navigatiesysteem en verwijst de bestuurder naar de juiste baan en helpt daarmee navigeren eenvoudig en stressvrij te maken.

Ook is het navigatieapparaat uitgerust met een ingesproken straatnamenfunctie. Omdat de ingevoerde straatnaam nu ook hardop uitgesproken wordt, kunnen bestuurders hun ogen nog meer op de weg houden en tegelijkertijd zeker zijn van hun locatie.

De TomTom Start2 is volledig compatibel met RDS-TMC Traffic. Deze verkeersinformatiedienst stuurt verkeersinformatie inclusief gebeurtenissen, de regio en de geschatte vertraging naar het navigatieapparaat. Op basis van de RDS-TMC traffic informatie kan een alternatieve route worden berekend zodat bestuurders worden geholpen hun eindbestemming op de gewenste tijd te bereiken.

De TomTom Start2 heeft een vereenvoudigd menu met slechts twee opties – ‘Plan route’ of ‘Bekijk kaart’ – voor een simpele start naar elke bestemming. Bestuurders hebben ook de mogelijkheid om hun navigatieapparaat te personaliseren met verwisselbare in verschillende kleuren beschikbare StartSkins covers.

Om de meest optimale routes te berekenen en de meest accurate aankomsttijd te garanderen, gebruikt het nieuwe navigatieappaat TomTom’s innovatieve IQ Routes technologie waarmee op basis van historische snelheidsmetingen en analyses van het tijdstip en dag de beste route wordt berekend. Met deze technologie bespaart de bestuurder tijd, geld en benzine.

TomTom Start2 heeft een compact 9cm (3.5") scherm, is eenvoudig te installeren, is licht van gewicht en betaalbaar. Het apparaat is met zijn handtasformaat de ideale reisgenoot.

Verkrijgbaarheid en prijzen

De TomTom Start2 is verkrijgbaar vanaf begin april. De verkoopadviesprijs van de TomTom Start2 is € 129,95 met kaarten van de gehele Benelux en € 159,95 met kaarten van Europa. Verwisselbare StartSkins covers zijn verkrijgbaar via www.tomtom.com/startskins

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    De Cyberbeveiligingswet en NEN7510: wa...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet van kracht, de vertaling van de Europese NIS2-richtlijn. Voor de zorgsector is dat een aanscherping: cyberbeveiliging is voor het eerst een keiharde wettelijke...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Microsoft introduceert hybride ai voor Windows 11: slimmer en goedkoper

    Overheid

    Belastingdienst draait overstap naar Microsoft 365 terug

    Carrière

    Directeur Voorbraak verlaat Logius na turbulente periode rond DigiD

    IT Industry news

    Panasonic viert dertig jaar Toughbook met nieuwe ai-rugged devices

    Cloud & Infrastructure

    NetApp wil storage-bottleneck voor ai-fabrieken weghalen

    Datacenter & Infrastructure

    Hoe fotonische netwerken het acute energieprobleem van ai en datacenters oplossen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs