Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Samenwerking Centric en Manus Software Europe GEformaliseerd

15 april 2010 - 13:18ActueelSoftware & DevelopmentCentricManus Software Europe

Op 12 april 2010 hebben Denhard Jongman, directeur International Business Development bij Centric, en Jan-Willem van der Boom, directeur/eigenaar Manus Software Europe B.V., het contract ondertekend waarin de strategische samenwerking op het gebied van ManusPlus is bekrachtigd.

De overeenkomst geeft Centric het recht op te treden als implementatiepartner van ManusPlus, het online urenregistratie- en planningssysteem voor de retail en logistiek. Manus Software Europe profiteert op zijn beurt van het uitgebreide partnernetwerk van Centric. Beide partijen benadrukken dat de samenwerking verder gaat dan een commercieel akkoord en dat er verregaande afspraken worden gemaakt rondom support en implementaties.

Het contact tussen de ondernemingen is ontstaan via gezamenlijke klanten als HEMA, McGregor, Coolcat en America Today en de joint venture IFS Retail waarin Centric en IFS gezamenlijk internationaal een volledige retailoplossing aanbieden.

Denhard Jongman: "Manus Software Europe is een belangrijke, betrouwbare en stabiele partner, die het productportfolio dat Centric in de retail- en de logistieke markt voert versterkt. Zowel nationaal als internationaal."

Over Manus Software Europe B.V.
Manus Software Europe, gevestigd in Zwijndrecht, levert het urenregistratie- en personeelsplanning systeem ManusPlus. ManusPlus is een flexibel softwarepakket voor tijdregistratie, urenverantwoording en roosterplanning met ondersteuning van meerdere CAO’s, regelgevingen en talen. Het systeem is modulair opgebouwd en omvat onder meer modules voor omzet en productiviteit, budgetten, webtoegang en aanwezigheidsregistratie.

Over Centric Supply Chain Solutions
Het cluster Centric Supply Chain Solutions voorziet retailers, logistieke dienstverleners, transporteurs, groothandels en productiebedrijven van moderne geïntegreerde ICT-oplossingen. Centric biedt producten en diensten op het gebied van point-of-sale, instore automation, enterprise resource planning, selfservice, mobility, consumer kiosks, digital signage, payment point, warehouse-, transport- en fleetmanagement.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Kort: Esri simuleert extreem weer, update over de Ai-fabriek, omkoping Coinbase (en nog meer)

    Remko Reinders alegemeen directeur Salesforce Nederland
    AchtergrondData & AI

    Salesforce NL: Technologie ai-agents is volwassen, nu komt het op durf aan

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    ILT heeft nieuw taxitoezichtsysteem op de rit

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: WBSO populair bij ict-bedrijven, 6 cloudtrends Gartner, EU-alternatief voor CVE-database VS

    ActueelData & AI

    Lleverage ontvangt drie miljoen voor ‘vibe automation’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs