Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Avnet eerste distributeur vBlocks

27 april 2010 - 23:59ActueelNetwork SecurityAvnetCiscoDell EMCVMware

Avnet is de eerste distributeur die vBlocks mag distribueren. Met de ‘V-Block Infrastructure Packages’, die bestaan uit producten van Cisco, EMC en VMware, kunnen bedrijven ‘private clouds’ opzetten. Voorlopig geldt het contract in de Verenigde Staten.

De distributieovereenkomst met Avnet is door een team van Cisco- en VMware-managers aan CRN Nederland bekend gemaakt tijdens de Cisco Partner Summit in San Francisco.

De ‘V-Block Infrastructure Packages’ zijn complete pakketten voor bedrijven om ‘private clouds’ op te zetten. De V-Blocks zijn er in drie maten: de high-end-versie (V-Block 2) die 3000 tot 6000 virtuele machines ondersteunt, de midrange-versie (V-Block 1) die 800 tot 3000 virtuele machines ondersteunt en de instapversie (V-Block 0) die 300 tot 800 virtuele machines ondersteunt en die pas in 2010 beschikbaar is. Elk pakket krijgt Cisco-netwerktechnologie, EMC-opslag met RSA-security en het VMware Vsphere-platform voor virtualisatie. De beheersoftware van Ionix bestuurt dat alles.

De vBlocks komen voort uit de joint-venture Acadia, opgezet door Cisco en EMC. Acadia is begin 2010 van start gegaan. Acadia wil complete infrastructuurpakketten voor cloud computing aan de man brengen volgens het principe ‘build, operate, transfer’. Acadia moet onder andere de Cisco UCS-technologie bevorderen en beconcurreert HP, IBM en Dell.

Cisco ceo John Chambers ziet ‘een kans van 85 miljard dollar’. Partners verkopen vBlocks. Het gaat onder andere om Accenture, CSC, Capgemini, Wipro en Tata, Dimension Data, Orange Business Services en Verizon.

Cisco bekijkt nog welke distributeur(s) in Europa de vBlocks mogen gaan verkopen.

 

Meer over

NetwerkbeheerStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AI Agents

    Incentro eerste officiële LangChain-pa...

    AI-agents bouwen is één ding. Ze betrouwbaar in productie krijgen is iets anders. Als eerste officiële Platinum LangChain-partner in Nederland helpt Incentro organisaties nu ook lokaal met enterprise-implementaties, licenties en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Big Tech luidt noodklok: ai bedreigt kritieke infrastructuur

    Security & Risk

    NTT Data en Palo Alto Networks bundelen krachten voor veilige ai

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs