Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Synology lanceert krachtige en veilige DiskStations DS110+ en DS210+ NAS-servers voor MKB

17 mei 2010 - 20:423 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurSynology

Synology lanceert de nieuwe DiskStations DS110+ en DS210+. Deze krachtige en veilige NAS-servers zijn bedoeld voor MKB-gebruikers die op zoek zijn naar een opslagsysteem om hun gegevens te bewaren en te delen, en dat helpt de productiviteit te verbeteren met nuttige zakelijke functies.

De Synology DS110+ en DS210+ zijn bij uitstek geschikt voor bedrijven die een betrouwbare opslagoplossing nodig hebben en hoge prestaties verwachten bij het delen van bestanden. Uit prestatietests die zijn uitgevoerd door het Synology lab, bleek dat de Synology DS110+ in een Windows-omgeving een gemiddelde leessnelheid haalde van ruim 108 MB/seconde. De schrijfsnelheid was ruim 68 MB/seconde. Voor de DS210+ was dit respectievelijk ruim 108 en 58 MB/seconde. Ook de ingebouwde webserver levert indrukwekkende prestaties: de DS110+ en DS210+ zijn in staat om 1.000 gelijktijdige verzoeken te verwerken in respectievelijk 85,08 en 78,14 seconden.

"De Synology DS110+ en DS210+ bieden gebruikers een veilige NAS-oplossing die hun data beschermt en tegelijkertijd hoge prestaties levert", zegt Rosiel Lee, product manager bij Synology. "De DS110+ en DS210+ zijn uitgerust met 256-bit AES hardware-encryptie, die het versleutelen en ontcijferen van gegevens overneemt van de CPU. Dit komt ten goede aan de snelheid van deze DiskStations. In het Synology-testlab is gebleken dat deze hardware-encryptie bij het lezen van data ongeveer 200% sneller is dan pure software-encryptie."

De Synology DS110+ gebruikt in bedrijf slechts 21 watt stroom, terwijl dit voor de DS210 slechts 30 watt is. Met functies als Wake-on-LAN/WAN, aan- en uitschakelen op timer en een slaapstand voor de harddisk, helpen ze niet alleen bij het terugdringen van de CO2-uitstoot, maar besparen gebruikers ook op de energiekosten. Zowel de DS110+ als de DS210+ beschikken over een 1,06GHz CPU met ondersteuning voor drijvende komma-berekeningen, een 64-bit geheugenbus, 512MB RAM een 1 Gigabit LAN-aansluiting, 3 USB-aansluitingen en 1 eSATA-aansluiting.

Voor kleine ondernemingen, met weinig mankracht en middelen, is het vaak lastig om meerdere netwerkonderdelen te beheren. Met behulp van Synology DiskStation Manager 2.3 (DSM 2.3) kunnen de Synology DiskStation DS110+ en DS210+ gemakkelijk en rendabel andere netwerkapparaten en zelfs complete servers vervangen. Met Web Station is het mogelijk om maximaal 30 websites te hosten op een enkele Synology DS110+ of DS210+, De Mail Station add-on maakt van de Synology DS110+ of DS210+ een complete mailserver. Met Surveillance Station 4 is het mogelijk om eigendommen te bewaken via IP-camera’s. File Station 3 en de FTP-server met encryptie bieden gemakkelijk toegang tot bestanden via internet. HTTPS, een firewall en IP auto-block zorgen ervoor dat bestanden die via internet worden benaderd, optimaal zijn beveiligd.

DSM 2.3 beschikt over tal van nieuwe functies, waaronder eenvoudig RAID- en volumebeheer met Synology Hybrid RAID (SHR), backup naar de cloud met Amazon S3, een EZ-Internet wizard die gebruikers stap voor stap helpt bij complexe instellingen als port forwarding en DDNS en videobewaking met behulp van iPhone DS cam.

Prijzen en beschikbaarheid

De Synology DS110+ en DS210+ zijn per direct leverbaar. De adviesprijzen bedragen € 286 (incl. BTW) voor de DiskStation DS110+ en € 341 (incl. BTW) voor de DiskStation DS210+.

 

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs