Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Caesar Groep kijkt terug op ‘redelijk goed jaar’

27 mei 2010 - 19:20ActueelInnovatie & TransformatieCaesar Experts

Ict-dienstverlener Caesar Groep kijkt terug op een redelijk goed jaar. Ondanks de economisch moeilijke periode nam de omzet relatief weinig af. Deze daalde van 31 miljoen euro in 2008 naar 27 miljoen euro.

Caesar Groep boekte hierdoor een bescheiden winst van 87.000 euro. Het aantal fte’s bleef nagenoeg gelijk ten opzichte van 2008. Wat vooral opvalt in de cijfers, is de solvabiliteit van 57 procent van de ict-dienstverlener, in vergelijking met 46 procent in 2008. Onder de Caesar Groep vallen twee bedrijven: Caesar Experts en Garansys.

Caesar Groep deed het gezien de markomstandigheden relatief goed in 2009. Vorig jaar daalden de ict-bestedingen in Nederland namelijk met 5,8 procent. In de professionele ict-dienstverlening liepen de cijfers nog sterker terug: een daling van maar liefst dertien procent. De scherpe daling is vooral te wijten aan de sterke druk op de prijzen in deze sector. Naar verwachting zullen de ict-bestedingen in 2010 licht stijgen.

"Vorig jaar waren we voldoende voorbereid op de prijsdruk die we toen in de markt zagen ontstaan. Deze ontstond mede doordat it-detachering steeds meer standaard is. Door bij de les te blijven en ons meer en meer te specialiseren, zijn we 2009 zonder gedwongen ontslagen doorgekomen. De specialisatie zie je terug in de organisatie die uit twee onderdelen bestaat: Garansys en Caesar Experts. Garansys richt zich op resultaatgerichte it-dienstverlening met afgesproken deliverables en garanties. Caesar Experts levert it-expertise aan klanten die zelf de regie willen houden. De gemeten klanttevredenheid van Caesar Experts is een van de hoogste in de markt. Ik ben ervan overtuigd dat specialisatie dé manier is om in it gefocust te blijven en te overleven", zegt Hans van der Kooij, algemeen directeur van de Caesar Groep.

De Caesar Groep heeft uitgebreide ervaring in verschillende branches. Het bedrijf heeft organisaties van uiteenlopende omvang als klant. In 2009 werkte de ict-dienstverlener onder andere voor CITO, de Jong Intra Vakanties, European Fashion Business School en Van Oord.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    5 gen ai toepassingen
    Overheid

    5 manieren waarop gemeenten gen-ai gebruiken

    Innovatie & Transformatie

    Salarisgroei ict-sector blijft achter; loyaliteit slecht beloond

    Innovatie & Transformatie

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Software & Development

    Baan en Nederlof sluiten pact tegen esg-software uit VS

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    Innovatie & Transformatie

    Digital Holland kent ruim 4,8 miljoen euro toe aan mkb-projecten rond digitale innovatie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs