Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Microsoft Dynamics Partner Awards 2010 uitgereikt

28 mei 2010 - 13:533 minuten leestijdActueelSoftware & DevelopmentMicrosoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Op donderdag 27 mei 2010 zijn tijdens de jaarlijkse Microsoft Dynamics Voorjaarsupdate de Microsoft Dynamics Partner Awards 2010 uitgereikt, in de categorieën ‘Best win’, ‘Innovatie’ en ‘Customer Satisfaction’.

Met deze awards brengt Microsoft de inzet, betrokkenheid, innovatiekracht en creativiteit van de op Dynamics erp en crm gerichte partners onder de aandacht. De winnaars zijn HSO, Idyn en Nachon. De jury bestond uit Wim Beltman (Customer Satisfaction), Theo Verveen (Best Win) en Slinger Jansen (Innovation).

Best Win
De jury was zeer positief over de cases die de genomineerden voor de Best Win hadden ingezonden. Toch stak Nachon er nadrukkelijk bovenuit. De winnaar wist zich te onderscheiden met een gewaagde strategie, commerciële creativiteit, ondernemingskracht en door perfect in te spelen en te investeren in een moeilijke markt binnen transport en logistiek. "Met deze Award zet Nachon zich, als nieuwe Microsoft Dynamics Partner, stevig op de kaart. Het toont aan dat je met lef, inzet en teamwork heel mooie resultaten kunt behalen. Dat geldt overigens ook voor onze klant Huisman Group uit Wijchen, die het op Dynamics NAV 2009 gebaseerde Nachon erp-systeem heeft aangeschaft. De Award gaat ons zeker helpen om ook in de toekomst succesvol deals te blijven sluiten," aldus Hans Arnouts, manager operations Nachon.

Innovatie Award
De Innovatie Award is gewonnen door Idyn. De jury vond het niet eenvoudig om uit de elf inzendingen een winnaar te kiezen, aangezien veel inzendingen van hoog niveau waren. De selectiecriteria bestonden uit de relevantie van het probleem dat door de innovatie wordt opgelost, de mate waarin de innovatie een wezenlijke technische bijdrage levert, wat anderen hiervan kunnen leren en het commerciële en herhaalbare succes. Op grond hiervan kwam Idyn als beste uit de bus met zijn oplossing Object Manager Advanced. Met die oplossing worden ontwikkelaars binnen Dynamics NAV verder geholpen om ontwikkelwerk te structuren, te documenteren, te versnellen, de kwaliteit te verhogen en de kosten te verlagen, waarmee zowel klanten als partners geholpen worden. "Het winnen van de Microsoft Dynamics Innovatie Award 2010 bevestigt ons dat de filosofie van Idyn om toegankelijke horizontale producten binnen het Microsoft Dynamics NAV-platform op de markt te zetten, gewaardeerd wordt. Het geeft ons een enorme stimulans om deze filosofie ten aanzien van productontwikkeling en marketing in de komende jaren door te zetten, in onze bestaande maar ook nieuwe producten," legt Frans Gemen, managing director Idyn uit.

Customer Satisfaction
De award voor de Meest Klantgerichte partner ging naar HSO uit Veenendaal. Dit bedrijf laat al jaren onafhankelijk onderzoek verrichten naar de klantgerichtheid. Volgens de jury heeft HSO op basis van de uitkomsten de klantenservice verder verbeterd. HSO heeft daarbij zowel de interne processen als externe processen aangepast. De jury noemt HSO als klantgerichte onderneming een voorbeeld voor andere partners. "Om beter in te kunnen spelen op de specifieke wensen van bestaande klanten heeft HSO een aantal jaren geleden zijn organisatie gesplitst in verschillende organisaties. Hierdoor is meer focus ontstaan en zijn bijvoorbeeld specifieke support-, beheer- en migratiediensten ontwikkeld," zegt Jan Koedijk, director Operations HSO.

Voorjaarsupdate inmiddels traditie
Het is dit jaar de achtste keer dat Microsoft de Dynamics Voorjaarsupdate organiseert. Het evenement biedt de erp- en crm-partners een overzicht van de stand van zaken en inzicht in de toekomstvisie van de leverancier. "Het is fantastisch om te zien dat wij een gepassioneerde groep partners hebben die samen met ons klanten helpen om het erp- en crm-processen te optimaliseren, zelfs nu de economie zich in onrustig vaarwater bevindt. Ik ben daarom positief gestemd, omdat wij zien dat wij samen met onze partners onze marktpositie verder uitbreiden", zegt Heleen van Offenbeek, directeur Microsoft Business Solutions.

Meer over

Microsoft DynamicsSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    OT monitoring herzien: van inzicht naa...

    Monitoring en logging van netwerkverkeer vormen een onmisbare basis voor OT security. Tegelijkertijd groeit het besef dat zichtbaarheid op zichzelf het risico niet verlaagt. In een omgeving met toenemende dreigingen,...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    geld
    Software & Development

    Investeerder Main haalt recordbedrag op: 5,25 miljard voor ai-enterprise software

    Software & Development

    Nieuwe Baan-generatie geeft met Rappit bedrijven grip op ai-gedreven softwareontwikkeling

    Carrière

    Kort: Project Enki bouwt ai-datacenters op zee, netwerken binnen drie jaar aan limiet (en meer)

    Software & Development

    AcICT waarschuwt voor it‑risico’s bij vernieuwing Van Brienenoordbrug

    Software & Development

    Nieuwe EU‑licentieregels zetten techsector aan het werk

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs