Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

‘Brother Earth’ zet zich in voor bescherming van onze planeet

23 juni 2010 - 21:47ActueelDigitale werkplekBrother
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Op 5 juni, Wereldmilieudag, heeft printerproducent Brother een nieuw initiatief gelanceerd onder de naam ‘Brother Earth’. Via Brother Earth biedt Brother niet alleen informatie over haar eco-vriendelijke activiteiten, maar wil de organisatie ook een platform creëren om samen met klanten bij te dragen aan de bescherming van onze planeet.

Op 5 juni, Wereldmilieudag, heeft printerproducent Brother een nieuw initiatief gelanceerd onder de naam ‘Brother Earth’. Via Brother Earth biedt Brother niet alleen informatie over haar eco-vriendelijke activiteiten, maar wil de organisatie ook een platform creëren om samen met klanten bij te dragen aan de bescherming van onze planeet. Het omvat onder andere een recyclingprogramma voor verbruiksartikelen, waarmee Cool Earth wordt gesponsord, een organisatie die zich inzet voor het behoud van het regenwoud in het Amazonegebied.

De instandhouding van het regenwoud is essentieel in de strijd tegen de opwarming van de aarde. Door de bomen te sparen blijft koolstof veilig bewaard en wordt een uniek en onvervangbaar ecosysteem beschermd.

Cool Earth zet zich in om het regenwoud te redden, onder meer door de plaatselijke bevolking te helpen op een duurzame wijze in haar levensonderhoud te voorzien. Brother sponsort Cool Earth sinds vorig jaar door een donatie voor elke inktcartridge en elke tonercartridge of drum die door de gebruikers wordt teruggestuurd voor recycling. Onderdeel van Brother Earth zijn de nieuwe Cool Earth Eco-Rewards: voor elke vier tonercartridges of acht inkjetcartridges die via het ReNew-programma worden teruggestuurd, beschermt Brother een boom in het bedreigde Amazone regenwoud.

Brother roept haar klanten dan ook op deel te nemen aan het gratis ReNew-programma. Op deze manier dient Brother twee doelen: gebruikte drums en cartridges worden op een verantwoorde manier verwerkt en Brother draagt samen met haar klanten bij aan het voorkomen van de ontbossing van de aarde.

Alle informatie over het Brother Earth initiatief en over Brother’s activiteiten ter bescherming van het milieu is te vinden op: www.brotherearth.com

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Gekaapte landex­ten­sies tonen hoe kwetsbaar dns blijft

    Cloud & Infrastructure

    Private equity OEP stapt in bij technologiedistributeur Nexora

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs