Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Software & Development » Engineering Operations » DevOps

Aia Software en Hg197 ondertekenen partnership

08 juli 2010 - 09:20ActueelDevOpsAia Software

Aia Software, producent en ontwikkelaar van intelligente documentcreatie-oplossingen, heeft een partnership gesloten met Hg197.

Dit Canadese bedrijf ontwikkelt en ondersteunt innovatieve software voor data management. Hg197 voegt het ITP Document Platform toe aan zijn portfolio met document- en printsoftware en diensten. Met dit partnership wil Aia Software zijn aanwezigheid op de Amerikaanse en Canadese markt versterken.

Het Nijmeegse bedrijf Aia wil groeien buiten Nederland. De leverancier sloot eerder een samenwerkingsovereenkomst met print-, distributie- en archiveringsbedrijf Printsoft, een dochterbedrijf van Australia Post. Die samenwerking moet de wereldwijde distributie van het ITP Document Platform ook vergroten.

Met het ITP Document Platform kunnen bedrijven zonder tussenkomst van de ict-afdeling documenten creëren en beheren via verschillende kanalen, zoals digitaal en print. Het gaat daarbij om documenten als contracten, aanmaningen en schadecorrespondentie.

Gebruikers wordt hulp geboden via een interactief vraaggestuurd systeem. Daarnaast kan de gebruiker werken met voorgedefinieerde tekstbouwstenen, die ze kunnen nabewerken in hun eigen tekstverwerkingsprogramma.

ABN Amro
Aia Software heeft vestigingen in Nijmegen en Zoetermeer. Daarnaast heeft het bedrijf kantoren in Duitsland, Engeland, Zwitserland, de Verenigde Staten en Australië.

Het softwarebedrijf werd in 1988 opgericht en heeft ongeveer 850 klanten verspreid over 25 landen wereldwijd. Klanten zijn onder andere: Gemeente Rotterdam, Goudse Verzekeringen, Welcium, ABN Amro Bank, London Verzekeringen en Unigarant.

 

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    DevOps

    Kort: Microsoft test energiezuinige kabels voor datacenters, NBIP versterkt bestuur (en meer)

    DevOps

    Wat meldkamers ons leren over kritische it

    DevOps

    Atos verlengt contract met kerncentrale EPZ

    DevOps

    Hoorzitting DigiD: Nederland moet digitale infrastructuur zelf beheren

    DevOps

    Nieuwe aanbesteding DigiD in de maak, maar Kamer blijft bezorgd

    DevOps

    Scott Adams, bedenker van Dilbert, overleden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs