Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Ciber heeft eerste SAP-mentor in Nederland

28 juli 2010 - 08:40ActueelCarrièreExperis CiberSAP
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Twan van den Broek is als eerste Nederlander benoemd tot SAP-mentor. De Service Line Manager SAP NetWeaver bij Ciber zal in deze rol kennisuitwisseling bevorderen tussen klanten en consultants binnen het SAP Community Network.

Op dit moment zijn er wereldwijd 94 SAP-mentoren actief. Zij worden door SAP ’top-beïnvloeders van het SAP-netwerk’ genoemd, omdat ze de sleutelfiguren zijn van de netwerkgemeenschappen van SAP. Ze zijn experts in bepaalde IT-domeinen en bevorderen zo zowel de ontwikkeling van SAP-producten als de onderlinge verbondenheid van alle betrokken partijen. Binnen deze netwerken zijn meer dan twee miljoen leden actief, verspreid over 220 landen. Ook geven de mentoren webinars en workshops en schrijven ze regelmatig blogs over hun expertisegebied.

Zijn benoeming heeft Van den Broek te danken aan zijn actieve bijdrage aan één van de drie netwerkgemeenschappen van SAP, het SAP Development Network (SDN). Zo schreef hij verschillende artikelen over de SAP Composition Environment en SAP NetWeaver BPM. Ook organiseerde hij in december 2009 de eerste Nederlandse versie van het SAP Inside Track evenement, dat werd bezocht door 25 SAP-specialisten uit Nederland. In november staat een nieuwe editie van dit evenement op de planning, met als thema de SAP TechEd XPerience. Voor dit evenement worden minimaal twee keer zoveel bezoekers verwacht als vorig jaar.

Van den Broek: "Het is een hele eer om gevraagd te worden als SAP-mentor. Ook voor Ciber is de benoeming erg waardevol. Ik ben blij dat we op deze manier een bijdrage kunnen leveren aan de uitwisseling van kennis en ideeën."

"Bovendien helpt deelname aan de rondetafelgesprekken, webinars en SAP-evenementen zoals SAPphire en SAP TechEd mij om de visie en strategie voor de SAP NetWeaver Service Line aan te scherpen en af te stemmen op de SAP-strategie. Tijdens deze evenementen blijkt steeds weer dat SAP zijn oor goed te luisteren legt bij klanten, maar zeker ook naar leden uit het SCN en de SAP-mentoren in het bijzonder."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Marga Reuver nieuwe voorzitter Dutch Cloud Community

    Overheid

    Haperende it bij OM brengt rechtsstaat in gevaar

    Onderwijs

    Tech-hub Molengeek verdacht van financiële malversaties

    Carrière

    Computable Awards: de hoogmis van de ict-sector

    Winnaars Computable awards 2025
    Carrière

    Zo hebben jury en publiek gestemd bij de Computable Awards 2025

    Innovatie & Transformatie

    Hulde aan de winnaars van de Computable Awards 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs