Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Bob Daverveld gestart als Managing Director bij In Summa Innovation

29 juli 2010 - 11:08ActueelCarrière

Bob Daverveld (38) is aangesteld als Managing Director bij In Summa Innovation, exclusief agent van de simulatie- en ontwerpsoftware van MSC.Software. In Summa Innovation is recentelijk opgericht en Bob Daverveld, afkomstig van MSC.Software, zal zich in zijn functie volledig richten op het verder professionaliseren van de nieuwe organisatie en het aanbieden van een optimale dienstverlening in de Benelux. Middels een lokale aanpak ondersteunt In Summa Innovation haar klanten bij de aanschaf en het gebruik van simulatiesoftware. De organisatie is inmiddels uitgegroeid tot een betrouwbare agent voor de Benelux.

Bob Daverveld is bijna acht jaar actief geweest binnen diverse functies bij MSC.Software. Als Account Manager PLM was hij onder andere nauw betrokken bij de oprichting van de PLM-tak in 2002 en de succesvolle start hiervan in de Benelux. Daarna is hij bijna vier jaar werkzaam geweest als Sales Manager MI Northern Europe. In die functie was hij verantwoordelijk voor het salesteam in deze regio. Tenslotte heeft Bob in samenwerking met MSC.Software aan de start gestaan van de oprichting van In Summa Innovation, met als doel het uitbreiden van het klantportfolio en het creëren van een servicegerichte organisatie door middel van een lokale focus.

Bob Daverveld: "In Summa Innovation wil als exclusief agent van MSC.Software een kwalitatief hoogwaardige dienstverlening garanderen en verder gaan dan alleen het leveren van simulatiesoftware. Wij zijn een kleine en flexibele organisatie en ik vind het een uitdaging om ervoor te zorgen dat wij niet alleen als softwareleverancier gekenmerkt worden, maar vooral ook als betrouwbare adviseur. Ik heb gemerkt dat klanten steeds meer behoefte hebben aan advies over hoe zij hun productieprocessen kunnen verbeteren, daarom ben ik gestart met het opzetten van een afdeling die engineering services levert. Daarnaast ga ik me inzetten voor een sterke relatie met het onderwijs, zoals samenwerkingen met studenten, het organiseren van events voor studenten en het aanbieden van stage- en afstudeerplekken."

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Ai-toepassingen krijgen vaart in 2026 

    Carrière

    Kort: Nieuwe KPN-cao mét reservistenregeling, Philips koopt Spectrawave (en meer)

    ai shiny bait lokkertje
    Data & AI

    Kort: Consument vertrouwt ai minder maar gebruikt het meer, glasvezelexamens van FttX Certificering (en meer)

    Carrière

    Ondernemingskamer: Gerard Sanderink voerde jarenlang wanbeleid bij Centric

    Data & AI

    Hoe ai de keten van Royal FloraHolland verbetert

    Innovatie & Transformatie

    Stop niet bij taalmodel (maar breng je enterprise-ai naar volgende fase)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs