Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Kingston Technology voegt watergekoelde modules toe aan HyperX-reeks

20 augustus 2010 - 17:38ActueelDigitale werkplekKingston
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Kingston Technology Europe, producent van geheugenproducten, introduceert de HyperX H2O watergekoelde DDR3 dual- en triple-channel geheugenkit.

De HyperX H2O-module behaalt frequenties tot 2133 MHz en capaciteiten tot 6GB. Het is de nieuwste toevoeging aan de HyperX-productreeks en voldoet aan de behoeften van enthousiastelingen en extreme gamers die gebruik willen maken van watergekoelde systemen.

"Waterkoeling is aantrekkelijk door zijn stille werking en betrouwbaarheid op de lange termijn. We brengen de Kingston HyperX H2O op de markt als een oplossing voor PC-enthousiastelingen die een watergekoeld systeem willen bouwen met de kwalitatief hoogstaande producten van Kingston", zegt Erik Vink, business development manager bij Kingston Technology voor Nederland. "De HyperX H2O is een logische toevoeging op Kingston’s aanbod voor prestatiegerichte gebruikers. Het is ons doel om voor gebruikers van ieder niveau en alle interesses een Kingston-product te hebben dat aan hun wensen voldoet."

Kingston Technology introduceert in de nieuwe H2O-reeks drie Kingston HyperX DDR3-producten: twee 4GB dual-channel kits (2000MHz, 2133MHz) en een 6GB triple-channel kit die draait op 2000MHz. Kingston HyperX H2O is verkrijgbaar via de distributeurs, resellers, e-tailers en retailers van Kingston. Kingston HyperX-geheugen wordt ondersteund door een levenslange garantie en gratis 24/7 technische ondersteuning. Kijk voor meer gedetailleerde informatie op http://www.kingston.com. Of kijk op de nieuwe consumentenwebsite van Kingston voor nieuws, wedstrijden en nuttige tips: http://www.rememberkingston.com/nl.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    Data & AI

    Kort: HPE stuurt ai naar de maan, Microsoft zet Copilot op kostenmeter (en meer)

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs