Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Preview-edities Windows Small Business Server ‘Aurora’ en ‘7’

20 augustus 2010 - 16:40ActueelIT Strategy & GovernanceMicrosoft

Microsoft heeft previews vrijgegeven van twee nieuwe versies van Windows Small Business Server (SBS): versie ‘7’ en ‘Aurora’.

‘Aurora’ is een geheel nieuw lid van de Windows Small Business Server-familie. Deze is specifiek ontwikkeld voor startende, kleine ondernemingen die hun eerste server aanschaffen. Met behulp van ‘Aurora’ kunnen zij zowel lokale (‘on-premise’) toepassingen draaien als zakelijke online toepassingen in de cloud. ‘Aurora’ maakt het gemakkelijk om kostbare bedrijfsgegevens te beveiligen door middel van een automatische backup en restore functie. Daarnaast zorgt ‘Aurora’ ervoor dat gebruikers gemakkelijk toegang hebben tot zakelijke informatie, ongeacht waar dit zich bevindt. SBS ‘Aurora’ ondersteunt organisaties met maximaal 25 gebruikers.

Deze nieuwe editie van SBS biedt Microsoft-partners extra omzetkansen, omdat een groot deel van de kleine ondernemingen waar deze voor is bedoeld, nog geen eigen server heeft. In de VS gaat het daarbij om maar liefst 73% van de kleine bedrijven. Partners kunnen met ‘Aurora’ hun klanten helpen bij het combineren van lokale applicaties en clouddiensten. Daarbij is ‘Aurora’ zeer gemakkelijk te configureren en neemt het op afstand beheer ervan zeer weinig tijd in beslag. SBS ‘7′ ondersteunt maximaal 75 gebruikers.

Windows Small Business Server ‘7′
Windows Small Business Server ‘7′ is de volgende versie van Microsofts bekende totaaloplossing voor kleine en middelgrote organisaties. Het bevat de nieuwste edities van Microsofts servertoepassingen: Windows Server 2008 R2, Exchange Server 2010 SP1, SharePoint 2010 Foundation, Windows Server Update Services 3.0 en SQL Server 2008 R2. De belangrijkste verbeteringen voor klanten ten opzichte van de huidige versie zijn onder andere aanzienlijke verbeteringen op het gebied van beveiliging en beheer. Daarnaast bevat Windows Small Business Server ‘7′ nog diverse nieuwe mogelijkheden voor het delen van bestanden en printers, e-mail en internettoepassingen.

SBS ‘Aurora’ ondersteunt maximaal 25 gebruikers, Windows Small Business Server ‘7′ gaat tot 75 gebruikers.

De preview-edities van Windows Small Business Server ‘Aurora’ en ‘7′ zijn te downloaden van www.microsoft.com/sbs.

Windows Server Solutions Software Development Kit (SDK)
Naast de twee serverproducten, komt er ook een preview beschikbaar van de Windows Server Solutions Software Development Kit (SDK). Hiermee kunnen ontwikkelaars en partners gemakkelijk add-ins bouwen. Ook helpt de SDK bij het integreren van nieuwe en bestaande online diensten met SBS ‘Aurora’.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Route 5 Cybersec
    Security & Risk

    Hoe manage je een cybercrisis?

    Lovable oprichters Anton Osika en Fabian Hedin
    Startups & Scale-ups

    EU-geld voor Zweedse vibecoding-gigant Lovable

    SpaceX
    Data & AI

    Kort nieuws: Nebius profiteert van ai, ‘SpaceX is vooral ai’

    Leopold Aschenbrenner
    IT Industry news

    Gevallen wonderkind pompt 400 miljoen dollar extra in ASML-uitdager

    Ashish Shrestha
    Security & Risk

    Cybersec keynote: Ashish Shrestha over leiderschap tijdens cybercrises

    Cloud & Infrastructure

    TenneT blijkt koper van datacenter ITB2 in Apeldoorn  

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs