Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

Wuala Sync biedt online storage voor professionals

20 augustus 2010 - 17:20ActueelStorageLaCie

Twee jaar na de officiële bètalancering, introduceert Wuala een nieuwe functie – Wuala Sync. Gebruikers kunnen nu bestanden online en op meerdere computers en besturingssystemen synchroniseren.

Wuala Sync sychroniseert wijzigingen op de thuiscomputer automatisch met de computer op kantoor. De gebruiker kan bovendien rechtstreeks op het bureaublad werken, zelfs wanneer hij of zij offline is. Daarnaast bieden de versiebeheer- en ‘tijdreis’-functies toegang tot eerdere bestandsversies en de mogelijkheid deze te herstellen.

Een jaar na de fusie met moederbedrijf LaCie heeft Wuala zijn applicatiestrategie volledig afgestemd op de opslagbehoeften van LaCie-gebruikers. Hierdoor is de veiligste en meest uitgebreide applicatie voor online storage ontstaan. Geheel in lijn met de LaCie-aanpak voor design en bruikbaarheid biedt Wuala nu een nieuw vormgegeven applicatie-interface. Op basis van heldere navigatie maken gebruikers eenvoudig back-ups en delen en synchroniseren ze bestanden.

De unieke technologie van Wuala waarborgt de gebruikersprivacy. Alle bij Wuala opgeslagen bestanden worden rechtstreeks op de computer van de gebruiker gecodeerd, nog voordat de gebruiker ze online opslaat. Het wachtwoord wordt dus nooit verzonden. Dit betekent dat niemand de persoonlijke gegevens van de gebruiker kan zien of gebruiken, zelfs niet de medewerkers van Wuala of LaCie. Gebruikers kunnen vervolgens zelf instellen wie hun mappen mag bekijken.

In combinatie met de functies voor automatische back-ups, versiebeheer van bestanden en ‘tijdreizen’ maakt synchronisatie de professionele functies van Wuala nu compleet. De professionele pakketten zijn vanaf 10 GB verkrijgbaar voor 29 euro per jaar.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs