Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NK Router Rennen 2010 Estafette-Editie groot succes

31 augustus 2010 - 06:57ActueelInnovatie & TransformatieAlternate

Voor het tweede achtereenvolgende jaar organiseerde Alternate, in samenwerking met Sitecom, het NK Router Rennen. Dit jaar draaide het bij het NK Router Rennen allemaal om teamspirit met de Estafette Editie.

Winnaar was team ‘Versgeperst’, tweede werd ‘Bij Elkaar Geraapt Zooitje’ en op de derde plaats is team ‘Byte Babes’ geëindigd. De teams van vier ‘Router renners’ moesten in een estafette vier ronden van elk 60 meter afleggen, waarbij telkens een routerantenne moest worden doorgeven aan de volgende renner. Het parkeerterrein van Alternate was hiervoor omgetoverd tot een ware arena.

Gespannen, nerveuze blikken, routers vakkundig gebonden aan voeten… alle teamleden waren helemaal klaar voor de start vanmorgen. Zelfs de zon werkte mee en Gigi en Ed hadden er veel zin in, dus de sfeer zat er al snel in. Eenmaal van start, kwamen de teamleden tot hun recht, de trainingsessies vooraf hadden duidelijk geholpen, want enkele teams waren super snel en vlogen geraffineerd door de bochten zonder te vallen of tijd te verliezen. Sommige deelnemers hadden zich wel heel bijzonder uitgedost voor de gelegenheid.

Het winnende team ‘Versgeperst mag zich niet alleen officieel ‘Nederlands Kampioen Router Rennen 2010’ noemen, maar krijgt ook een schitterende bokaal, en voor het hele team, een Sitecom gaming router en een geheel verzorgde dag in Movie Park Germany. Daarnaast heeft Alternate geldprijzen beschikbaar gesteld die deze teams mogen doneren aan een goed doel naar keuze: €1.000 voor de eerste plaats, €500 voor de tweede plaats en €250 voor de derde plaats.

"Op het NK Router Rennen van vorig jaar had je alles zelf in de hand als deelnemer. Maar dit keer waren er vier goede vrienden, vriendinnen of collega’s nodig om mee te doen. De winnaar is er in geslaagd als beste samen te werken. Het is dus ook écht het team dat heeft gewonnen", zegt Bas Wanrooij, marketing manager van Alternate. "Dit team heeft natuurlijk eeuwige roem verworven en een prachtige beker, maar belangrijker nog is dat zij voor Global Start een donatie van €1000 hebben verdiend. De donatie van €500 heeft team 2 bestemd voor Dance4Life en ook de donatie voor de 3e plaats, team 3, gaat naar Dance4Life."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    Productiviteitsgroei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitalisering en innovatie speerpunt bij Productiviteitsagenda

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs