Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

IBM komt met Decision Management 6

10 september 2010 - 13:16ActueelCloud & InfrastructuurIBMSPSS
externe partij
externe partij

IBM introduceert SPSS Decision Management 6, software die voorspellende modellen, business rules en optimalisatie koppelt, zodat organisaties automatisch nauwkeurige en hoogwaardige beslissingen kunnen nemen tijdens de interactie met de klant. Met drie muisklikken kunnen zakelijke gebruikers een voorspellend model binnen een configureerbare webbrowser-interface creëren, simulaties uitvoeren en 'wat-als'-scenario's ontwikkelen.

IBM SPSS Decision Management 6 test en vergelijkt de beste resultaten  nog voordat het model is uitgerold binnen een operationeel systeem. Gebruikers hebben de volledige controle over het analytische proces en kunnen nauwkeurig en real-time beslissingen nemen die gebaseerd zijn op strategieveranderingen, klantgedrag, aankooppatronen of veranderende marktomstandigheden.

De nieuwe software vereenvoudigt predictive analytics door de geautomatiseerde modellering en webinterface binnen drie muisklikken. Gebruikers kunnen data snel en efficiënt modelleren, de best presterende modellen automatisch selecteren waarna resultaten verschijnen in tabellen en grafieken die eenvoudig te interpreteren zijn. Het is nu mogelijk om modellen snel uit te rollen. De resultaten kunnen vergeleken worden met modellen en business rules. Deze kunnen indien nodig worden aangepast voordat ze worden ingezet. Daarnaast versterkt deze oplossing de samenwerking tussen zakelijke gebruikers en professionele analisten door het aanbod van een gemeenschappelijk kader.

Gebruikers kunnen eenvoudig modellen ontwikkelen die gebaseerd zijn op hun eigen situatie. Deskundige analisten verfijnen deze modellen, zodat de resultaten verbeteren. Iedere organisatie kan de software volledig configureren en aanpassen naar hun specifieke zakelijke- en brancheproblemen, of het nu gaat over risicomanagement voor de financiële dienstverlening, het voorspellen van industriële storingen of criminaliteitspreventie bij de overheid.

Meer over

BrowsersBusiness IntelligenceConsultingRisicomanagement

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Het hybride datacenter: ook AWS ziet dat de cloud is neergedaald

    Groeien
    AchtergrondCarrière

    Van schuldenlast naar groeikansen: Atos maakt zich klaar voor de toekomst

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Soevereine cloudoplossingen bieden veel kansen’

    ActueelCarrière

    Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

    Jacob Spoelstra betwisten
    MagazineCloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Achterhaald

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Overnames Channable en IC-Automatisering; groeikapitaal Bash en GoDutch

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs