Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

BTO ziet grote verschuiving HDD naar SSD vanwege prijsdalingen

21 september 2010 - 07:45ActueelInnovatie & TransformatieN4ALL

De Nederlandse importeur van BTO Notebooks, N4ALL B.V., biedt sinds 2 jaar SSD oplossingen aan Intel. Sinds enkele maanden zijn hieraan toegevoegd de SSD oplossingen van Corsair en OCZ. Het assortiment bedraagt hiermee zo’n 20 verschillende SSD’s ( van 60Gb t/m 512GB ). Deze SSD’s zijn in elke notebook online te configureren. Het unieke van dit concept is dat een goedkope laptop voorzien van worden van een supersnelle SSD, hierdoor zijn er inmiddels BTO Notebooks met SSD verkrijgbaar vanaf € 619 ( verkoopprijs excl. BTW ).

Grootste verschillen tussen SSD’s onderling zijn het gebruikte geheugen en controller. Dit bepaald grotendeels de snelheid die de SSD uiteindelijk behaald in een computer. De meeste SSD’s zijn nog steeds opgebouwd uit MLC flash geheugen ipv het veel duurdere SLC. Desondanks zijn de meeste SSD’s zo’n 300% sneller dan een traditionele harde schijf. Iedereen kan een klant de voordelen uitleggen, wie wil er immers geen Windows 7 notebook die binnen 13 seconden opstart en in 2 seconden afsluit. Met de huidige harde schijven zijn deze cijfers minimaal 2 tot 4 maal hoger.

"Naast Intel hebben wij nu ook nauwe banden met OCZ en Corsair. Beide leveranciers die op het gebied van SSD een grote naam hebben opgebouwd en een breeed assortiment bieden. De afgelopen maanden hebben de prijzen van SSD’s ( maar ook geheugen in het algemeen ) sterk onder druk gestaan. Een 80 tot 128GB SSD oplossingen is voor de meeste gebruikers inmiddels goed haalbaar,aldus Remco van Doorn, Directeur van N4ALL BV.Wij hebben de omzet op SSD de afgelopen 4 maanden dan ook zien vervijfvoudigen. Het is een fantastisch product, echt weer iets wat we nodig hadden om verschil te kunnen maken in de lokale markt.
A-merken hebben veel meer moeite deze trend bij te houden en we treffen ze dan ook vaak alleen aan in dure modellen, bij ons kan deze in elke notebook. We verkopen ze graag bij een nieuw notebook maar plaatsen ze inmiddels ook in notebook van een jaar oud als echte upgrade."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    De overstap deel 6
    Innovatie & Transformatie

    Mijn laptop is al soeverein, nu mijn telefoon nog

    Cloud & Infrastructuur

    Delftse Qualinx in volledig Europese productieketen

    Data & AI

    7 tips om ai-agents beter te beveiligen

    Innovatie & Transformatie

    Flinke impuls voor Deep Tech Fonds 

    Innovatie & Transformatie

    VivaTech tovert Champs-Élysées om in een immersieve techshow

    Overheid

    Kort: Pact Centric en Nextcloud voor soevereine werkplek overheid, Zwitsers succes voor Netinium (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs