Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

SaaSplaza breidt Enterprise Application Store uit

27 september 2010 - 07:12ActueelSoftware & DevelopmentAvnetSaaSplazaTDConnect

Martin Hartman, market maker bij SaaSplaza uit Amstelveen, zegt dat de SaaSplaza Enterprise Application Store vorm begint te krijgen. Een belangrijke impuls is de samenwerking met de distributeurs Tech Data en Bell Micro (Avnet), die hun resellers hiermee toegang verschaffen tot een gevarieerd SaaS-aanbod.

SaaSplaza levert oplossingen van softwareleveranciers via een multi-tenant SaaS-platform. Partners, resellers en eindklanten kunnen toegang krijgen tot de Enterprise Application Store, die vergelijkbaar is met een Apple App store voor het bedrijfsleven. Daar kunnen ze zich abonneren op softwarediensten die, vaak ook white labelled, uit de cloud worden aangeboden. Dat zijn diensten zoals Microsoft Exchange, Office, SharePoint, Dynamics (CRM, AX, NAV) online back-up van BackupAgent en MXSweep Security Services. Geleidelijk wordt het aanbod uitgebreid met onder andere virtual desktop infrastructure, identity management (A-select) en authenticatie en encryptie codes (sms passcode, tokens, biometric).

Volgens Hartman kunnen de resellers hiermee nieuwe inkomsten aanboren in het mkb en hun grip op deze markt versterken. Zowel partners als eindgebruikers hebben volgens hem volledige inzicht in de kosten, die zijn gebaseerd op het daadwerkelijke gebruik. ‘Onze partners realiseren marges van 20 tot 50 procent op onze diensten.’

Om meer resellers aan te trekken werkt SaaSplaza nauw samen met Tech Data en sinds kort ook Bell Bicro, dat nu in handen is van Avnet. Hartman: ‘Deze distributeurs contracteren de resellers en rekenen de afgenomen diensten af. De resellers houden de regie over hun eigen klant, factureren de diensten aan hun eindklanten en kunnen de diensten op elk gewenst moment, zonder voorafgaande kennisgeving, beëindigen.’

Inmiddels werken in Nederland meer dan honderdtwintig partners samen met SaaSplaza, aldus Hartman. SaaS heeft volgens hem dan ook de toekomst: ‘De toegevoegde waarde die partners en resellers leveren met softwareservices is echter de sleutel naar succes in het mkb.’

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    Java
    OpinieCarrière

    Java 30 jaar: legacy of alive?

    AchtergrondOverheid

    ‘Druk alsnog op de pauzeknop bij herbouw Digipoort’

    ActueelData & AI

    Kort: Esri simuleert extreem weer, update over de Ai-fabriek, omkoping Coinbase (en nog meer)

    Remko Reinders alegemeen directeur Salesforce Nederland
    AchtergrondData & AI

    Salesforce NL: Technologie ai-agents is volwassen, nu komt het op durf aan

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    ILT heeft nieuw taxitoezichtsysteem op de rit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs