Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Infotheek wordt distributeur voor Quantore

12 oktober 2010 - 09:51ActueelCloud & InfrastructuurInfotheekQuantore
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Infotheek en Quantore Europe hebben een raamovereenkomst afgesloten. Vanaf heden kunnen alle leden van Quantore bij Xeptor, de distributieorganisatie van Infotheek, terecht voor it-diensten en hardware.

Het productportfolio van Infotheek bestaat uit nieuwe, end-of-life en refurbished hardware; van pc’s tot servers en van notebooks tot printers. Het bedrijf is actief binnen 27 Europese landen en heeft vier Europese kantoren, waarvan het hoofdkantoor en magazijn zich in Nederland bevinden. Quantore, een coöperatie van ruim 500 kantoorspecialisten, is een voorraadhoudende in- en verkooporganisatie van kantoorartikelen in de Benelux.

Hans Momberg, account director van Infotheek, vindt de raamovereenkomst vooral een win-winsituatie: "Quantore kan profiteren van onze expertise op het gebied van it-systemen en -diensten en van prijs- en servicevoordelen. Wij verruimen door de samenwerking ons marktbereik met ruim 500 kantoorspecialisten."

Momberg ziet deze overeenkomst als de eerste van vele: "Dit is de eerste koepelorganisatie die van dit voordeel gebruikmaakt, maar wij verwachten dat de komende jaren anderen zullen volgen. Het zal hier niet alleen om distributieovereenkomsten gaan. Ook eindgebruikers zullen kunnen profiteren van overeenkomsten die wij afsluiten met branche- of professieverenigingen. Momenteel wordt bijvoorbeeld in de sector transport en logistiek bijna geen gebruik gemaakt van gebundelde inkoop- en servicekracht. Hier zou een mooie rol weggelegd kunnen zijn voor TLN, Transport en Logistiek Nederland."

Wilbert Hofmeester, marketingmanager van Quantore: "Infotheek biedt ons ook een serviceapparaat aan, dat onze leden kunnen doorverkopen of verhuren aan hun klanten. Hiermee wordt dus het serviceportfolio zowel kwantitatief als kwalitatief uitgebreid. Met andere woorden: onze leden kunnen meer waarde toevoegen, krijgen betere inkoopvoorwaarden en hebben daar zelf verder geen extra omkijken naar. Klanten hebben bij Infotheek altijd een vaste accountmanager, die ondersteund wordt door een team van productgroepspecialisten. Vooral de flexibele en persoonlijke benadering is erg belangrijk. Wij hebben namelijk ook leden die zelf geen expertise hebben op ict-gebied."

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs