Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
CTAC

Ctac ziet af van overname Superp

14 oktober 2010 - 10:24ActueelSoftware & DevelopmentComputableCtacIBMValor
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Ctac-dochter IFS Probity ziet af van de voorgenomen overname van SAP-dienstverlener Superp. Ook is besloten om per direct de strategische samenwerking tussen de bedrijven te staken. Financieel-directeur Jan-Willem Wienbelt van Ctac meldt dat hij ‘niet tot een acceptabele overname-deal kon komen.’ Hij wil verder geen toelichting geven. Grootaandeelhouder Charles Wolters van Superp zegt niets over de stukgelopen overname, behalve dat ‘de bedrijven het niet eens zijn geworden’.

In juli 2010 meldde Ctac dat het de krachten tussen IFS Probity en Superp wilde bundelen. Dat moest leiden tot uitbreiding van de SAP-activiteiten in de nutssector, gezamenlijke testdiensten en het samenbrengen van de beheeractiviteiten en managed services van beide bedrijven.

Het is sinds begin 2010 onrustig bij Superp. Het bedrijf heeft schulden en kon een maand de salarissen niet betalen. Bovendien loopt er een rechtszaak over het ontslag van directeur John Hoogendoorn, die vanaf 2008 verantwoordelijk was voor het mkb-onderdeel van het dienstenbedrijf.

Alex Kuin, destijds in de rol van managing director bij Superp, vertelde aan Computable dat de dienstverlener in problemen kwam doordat investeringen in het mkb-pakket Business One onvoldoende opleverde. In juli 2010 besloot SAP-dienstverlener Valor, dat een aparte divisie vormde binnen Superp, zelfstandig verder te gaan.

Redding
Met de voorgenomen overname door Ctac-dochter IFS Probity leek de redding voor het bedrijf dat ongeveer 150 medewerkers telt, nabij.

Superp-aandeelhouder Wolters zegt voor het einde van oktober 2010 meer te kunnen vertellen over de zoektocht naar een nieuwe partij die geïnteresseerd is in een overname. Hij zegt verder dat zijn bedrijf winstgevend is en hoopt voor het einde van het jaar 2010 de bankschulden die het bedrijf heeft te hebben afgelost.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs