Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuwe Samsung Wave smartphones maken gebruik van sociale netwerken en Apps gemakkelijk

14 oktober 2010 - 10:40ActueelCloud & InfrastructuurSamsung

Met de aankondiging van de Wave525 en Wave533 breidt Samsung haar Wave line-up verder uit. Deze smartphones draaien op Samsung’s open plaftorm bada. De Wave525 en Wave533 combineren geavanceerde functies met gebruiksvriendelijkheid. Zo blijf je onderweg op een slimme manier in contact met degenen die er voor jou toe doen.

De Samsung Wave525 en Wave533 geeft je de smartphone-ervaring die past bij je lifestyle. Want socializen doe je graag. Zo ben je met de Social Hub op elk moment van de dag op de hoogte van de online activiteiten van je vrienden. De Social Hub brengt je telefoonboek, sms, e-mail, instant messaging en sociale netwerken op één plek bij elkaar. Ook heb je altijd entertainment bij de hand met de handige mediatoepassingen en de applicaties uit de Samsung Apps Store.

Met een simpele aanraking van het touch display heb je direct toegang tot de apps op de smartphone. In de Samsung Apps Store kun je snel en gemakkelijk nieuwe applicaties downloaden. De applicaties, die speciaal voor de Samsung smartphones zijn ontworpen, variëren van games en nieuws-apps tot socialenetwerk-apps en navigatietools. Op dit moment zijn er in de Samsung Apps Store meer dan 1.300 applicaties verkrijgbaar. In Nederland worden al enkele tienduizenden apps per week gedownload.

De Samsung Wave525 en de Wave533 die gebruikmaken van het EDGE netwerk, hebben een 3,2 inch WQVGA TFT-LCD display. Met een intern geheugen van 100 MB en een extern microSD slot voor max. 16 GB kun je op deze bada smartphones bouwen. Natuurlijk kun je met deze Samsung smartphones altijd voor de dag komen. De compacte Wave525 heeft een minimalistisch design met een body die slechts 11,9 mm dik is. De Samsung Wave533 die net als de Wave525 in zwart, wit en roze uitkomt, heeft een handig Qwerty toetsenbord.

De Samsung Wave525 en de Wave533 zijn vanaf november in Nederland verkrijgbaar. De verkoopadviesprijzen zijn nog niet bekend.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VMware haalt bakzeil bij Haagse rechter om Rijkswaterstaat

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs