Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Toshiba Tec voegt retaildivisies samen

15 oktober 2010 - 08:103 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieToshiba

Toshiba Tec, een point of sale (pos) specialist, voegt zijn retaildivisies in BeLux en Nederland samen. Partners en retailers profiteren met de nieuwe organisatie van een Benelux-brede kennisdeling en een uniforme aanpak en strategie, aldus Toshiba Tec. Dries De Beul is als Business Unit Manager Retail Benelux verantwoordelijk voor de nieuwe divisie

De Nederlandse retailorganisatie van Toshiba Tec was voorheen een juridisch onafhankelijke bedrijfseenheid en is eerder dit jaar geïntegreerd in de branchestructuur van Toshiba TEC Europe. Nu bundelt de retailtak van Nederland zijn krachten met die van België en Luxemburg. Op deze manier brengen ze hun competenties samen. Toshiba Tec Retail is zo in staat zijn huidige klanten te voorzien van een completere dienstverlening en een breder productassortiment. Naast de bestaande focus op winkelautomatisering voor fast moving consumer goods komt de nadruk in Nederland nu ook te liggen op het versterken en verder uitbouwen van het indirecte kanaal. Door extra technische-, logistieke- en marketingondersteuning vanuit België zal de Nederlandse vestiging van Toshiba Tec Retail zijn activiteiten verder uitbreiden in met name de non-food- en de horecasectoren. Tegelijkertijd zullen ook bestaande klanten profiteren van deze krachtenbundeling.

Silvio Arzini is in de nieuwe organisatiestructuur benoemd tot channel manager Nederland voor Toshiba Tec Retail. Hij wordt verantwoordelijk voor de consolidatie en versterking van de marktpositie van Toshiba Tec in het indirecte kanaal. Hij heeft in de afgelopen zeven jaar uitgebreide kennis opgedaan van het channel-landschap in retailautomatisering, onder andere bij NCR.

Jean Paul Lardenoye is benoemd tot sales manager Nederland Fast Moving Goods. Hij is het primaire commerciële aanspreekpunt en zal zich vooral gaan richten op het consolideren en versterken van de positie van Toshiba Tec als leverancier van innovatieve totaaloplossingen voor supermarkten en andere fast moving consumer goods georiënteerde winkelformules.

Gerard Pruijn verruilt zijn functie van sales directeur Toshiba Tec Nederland sinds augustus van dit jaar voor die van Europees directeur business development. In zijn nieuwe functie is hij verantwoordelijk voor het strategische leiderschap en verdere uitbouw van Toshiba Tec’s corporate strategie naar de belangrijkste internationale retailers in de EMEA-regio.
Business Unit Manager Retail Benelux Dries De Beul: "Wij zijn erg verheugd dat we deze organisatieslag hebben kunnen maken. Door deze krachtenbundeling kunnen we de gehele Benelux-markt nog beter bedienen en onze positie hier verder uitbouwen. Uiteindelijk bieden we onze huidige en toekomstige klanten een optimalere dienstverlening."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Wat zeggen verkiezingsprogramma’s over ict?

    Cloud & Infrastructuur

    Investering van twee miljoen in sociaal sportnetwerk CityLegends  

    Overheid

    Stemmen voor digitalisering…? Blijf maar thuis

    Innovatie & Transformatie

    Zwarte lijst VS bedreigt tech-samenwerking: VVD eist maatregelen

    Innovatie & Transformatie

    Datacenterbranche heeft sentiment tegen zichzelf gekeerd

    datacenter
    Data & AI

    Kort: Voor quantumwetenschap is Nederland top, overnamegolf datacenters voorbij? (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs